Gösta - Två idioter (2019) (epizoda)

Konečně díl, kdy nemám pocit, že se Gösta na konci zákonitě musí houpat pověšenej na provaze.

Gösta - Viet Cong, 1862 (2019) (epizoda)

Sága není jediná, kdo by si to chtěl hodit. To je fakt šílený. Můžu tě kopnout do prdele, Gösto, aby ses probral..?

Gösta - Sopor (2019) (epizoda)

Ty vole, Gösto, je mi z Tebe fakt smutno. Ty jsi největší seriálovej nešťastník všech dob.

Gösta - Fåglar sjunger överallt (2019) (epizoda)

Je to smutný, jak s ním všichni vořou. Prosil bych happy end, jinak budu z téhle jemné komiky pořádně přešlej.

Limbo (2020)

Jednozáběrovou Victorii mám v TOP10, tady se ale chodí jen po schodech. Forma zvítězila nad obsahem, ale ani ta není dobrá- právě kvůli dlouhým přechodům mezi poschodími a komparzu, který neodolal pohledům do kamery.

Ochránce (2012)

Akcí to bylo nabitý, v tomhle ohledu jsem spokojenej. Proč z toho ale vyvázli bez šrámů zrovna ti největší padouši, to mi hlava nebere..?

Pátý element (1997)

Na to, že to hodnotím téměř čtvrt století od data vzniku, je to pořád koukatelný.

Krvavý prachy (2004)

Co všechno jsou ti Francouzi schopní zmotat dohromady, to mi hlava nebere..? Odnáším si z toho dojem, že je to skrz na skrz nemocnej národ. Tohle fakt není normální… Dávám dvě pecky, dokoukal jsem to, ale momentálně jsem z toho v šoku.