Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron (2021)

Ten konec byl mrazivej. Opakovanej vtip není vtipem, tady to bylo dost zřetelný. Dítě jevilo známky geniality, později se ukázalo, že byla bohužel velmi jednostranná a v běžným životě ne moc užitečná.

Pětkrát rande naslepo: Brazílie (2020) (pořad)

Bavilo mě to podstatně víc, než původní, americká verze. Brazilce vnímám jako hezký národ a lidé v pořadu měli většinou mrd. Jejich temperament způsobuje, že u nich má francouzák podle všeho stejnou hodnotu, jako podání rukou.

Zpátky s ex (2018) (pořad)

Musel jsem to dokoukat, zajímalo mě, jak se to bude vyvíjet, a jak to nakonec rozseknou, ale snad nikdy jsem neměl tak intenzivní pocit promarněného času. Nepochopitelně to natahovali, znovu a znovu se je v tom nechali hňácat, každou informaci milionkrát zopakovali…bylo to úmorný.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Měla to vědět a pravděpodobně to i věděla, ale to bychom pak neměli tenhle seroš. I mě jako chlapa celou dobu nejvíc zajímalo, kde Nicole podstupuje zkrášlovací procedury, což pro seriál samotný není právě nejlepší vizitka. Ale ta její klinika musí být vážně špičková, protože přesně takhle si představuju šedesátiletou panenku Barbie. Jen za ty krvavý žilky v bělmu a chloupek v nose asi kameramanovi tak úplně nepoděkovala, když už za ten facelift nepochybně vyplázla jmění. Jak říkám- nejvíc mě na tom upoutaly vnější atributy: hadříky, obočí Donalda Sutherlanda, jaterní skvrny a vrásky Hugha Granta a porcelánová pleť a zrzavý lokny té postarší strnulé paní.

Zmizet beze stopy (2021) (seriál)

Ohromně mě to bavilo, až jsem si říkal, jestli si nedám neherce Liora Raze do své herecké TOP10 (ještě s tím nakonec počkám). Úžasně napsaná věc, jenom to samotný finále balancovalo na hraně trapnosti, ale ustáli to. Těším se na druhou řadu, rozhodně si ji nenechám ujít. James Bond, Jason Bourne, Segev Azulai…

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Těšení je zrádný, jako bych to nevěděl. Ale že z toho budu až takhle zklamanej a otrávenej..? Fakt otrávenej, protože ve finále mi z toho bylo regulérně blbě. Jak to bylo vlezle podbízivý- dětičky, láska všude vůkol, vzorný publikum se zapalovačema, tanini, chchichichachachachochocho- a přitom to pořád bylo tak beznadějně sterilní… Knížku jsem nečetl a určitě se nechystám, film jsem viděl poprvé a naposledy. Být to vietnamský, nevydržím u toho ani pět minut. Německé verzi bych obětoval sedm. Nehrát tam tři a půl mužských filmových A hvězd, neštěkl by po tom pes. Obsazení je nejsilnější a pro mě osobně jediná deviza téhle ubohosti. Jsem fakt ten blbej já, když si myslím, že na svlíkačce padesátiletýho rosolovitýho chlápka v mateřské školce není nic vtipnýho?

Fšeckonejlepčí (2020)

O narozeninovém dárku, který se vůbec nepovedl, ale přesto oslavence nadchnul. Milá pointa, ta se zasloužila o dobré hodnocení.

Překážka (2019)

Měl jsem chuť na komedii a od toho se odvíjí moje hodnocení. Půl hodiny ze mě nevymáčkli ani jedno pousmání (chechtat jsem se nutně nepotřeboval) a dál už to jelo na rychloposuv.

Tanec mezi střepinami (2012)

Je to půvabný, ale chybí mi děj/ příběh. Devadesát minut na to koukat nevydržím, vystačil jsem si s půlhodinou, proto nehodnotím.

Pětkrát rande naslepo (2019) (pořad)

Je pro mě zajímavý sledovat, jaká mezi lidmi vzniká chemie a odhadovat, koho by si mohla ústřední postava pozvat na druhý rande- tuhle hádanku jsem správně rozlousknul asi v polovině případů. Holt jsem se nerozhodoval já, ale jiní lidé. Filmařina dobrá, je to pěkně natočený i postříhaný. Body plus jsou krátká stopáž, body mínus je pro mě casting. Byla tu převaha lidí, kreří se mi vzhledově nebo typově nelíbili. Užil jsem si například díl s fešákem, o kterýho se přetahovalo pět více méně krásných holek, ale kazil mi to třeba díl s afektovaným profesorem z univerzity.