Bastardi 3 (2012) odpad!

Jedničku jsem chápal. Nejsem rasista, serou mě i bílí, který se neuměj chovat. Magnusek tam zapojil jak cigány, tak bělochy a bylo to podle pravdy. Žiju v městě, kde je to taky otřesný a není to zrovna to nejhorší město. U prního dílu se mi líbila myšlenka. Byl to film přesně pro ty BASTARDY aby viděli, jak kreténsky se chovaj. Samozřejmě zpracování nic moc, spíš nic než moc. Ale u dvojky a trojky je to jen o tom aby s toho Tomík vytřískal co nejvíc love. A stojí to totálně za kulový. :(

Kruh (2002)

Vždy jsem se bál koukat na horory, protože jsem se bál nočních můr. Proto jsem se na ně nikdy nedíval. Když jsem asi v 16te letech sebral odvahu podívat se na nějaký film tohoto žánru byl to právě kruh. Dokonalost a originalita filmu je nádherná bál jsem se od začátku do konce. A když to skončilo, tak ještě víc. 3 dny jsem nespal a koukal na věci jako je Madagaskar a Doba ledová abych aspoň trochu zapomenul. Odprostit se od srachu, který mi film dal se mi povedlo až asi po týdnu. Podle mého je to jeden s těch nejgeniálnějších strašidelných filmů na který se můžeme podívat. Koukám na horory teď už každý den a nenašel jsem nic tak strašlivého jako KRUH. Krom geniálního děje se musí výrazně podtrhnout atmosféra a prostředí ve filmu, které by snad nahánělo hrůzu i kdyby tam pobíhali Velikonoční zajíčci. Gore máš 1*