Drahá tchýně (2013) (seriál)

Myslím že až taká katastrofa tento serial nie je.Snaží sa byt aspon trocha vtipny a nie prehnane silovy.Pánovi Marcinovi sa podarilo vymysliet celkom podarený sitcom v štýle Susedov ,kde nemusí byt vsetko založené len na prvoplánovom plytkom humore odohrávajucom sa v tak rýchlom slede,že to obyčajný človek ani nestačí vnímat.V tomto prípade platí často omielané-že niekedy menej je viac.A to sa práve pánom Csudaiovi a Marcinovi v tomto seriáli celkom podarilo!Len aby sa časom nepokazili a v tomto im držím palce.A na záver chcem pogratulovat k skvelému hereckemu obsadeniu na čele s Mariánom Labudom st.,ale dobre tu pasuju aj herečky Svandová a Laurinová.

Poltergeist (1996) (seriál)

Suhlasim s riccim.s,je to jeden z najlepsich ducharskych ci hororovych serialov.Dodnes nan spominam,ako ma uchvatil,ked som ho videl prvy krat na Markize pred mnohymi rokmi.Skoda,ze ho ziadna z nasich tv stanic od vtedy nezopakovala.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Bol to skvely serial 80-tych rokov,skoda len ze sa nenatocilo viac casti.Nechybalo mu nic,co by mal taky spravny krimi serial mat.Bol dostatocne ackny,mal vsebe britsky humor,bolo v nom aj mierne eroticke napatie a navyse kazda epizoda mala iny dej a pribehy sa na seba nepodobali(co sa neda povedat o vsetkych krimi serialoch).Vzdy ma milo pobavi,ako bratia Cesi kladne hodnotia slovensky dabing k tomuto serialu,Pretoze maju pravdu je skvely,no nemali by zabudat ze aj ine zahranicne serialy sa po slovensky podarilo nadabovat perfektne,ba mozno aj lepsie ako po cesky.Ide napriklad o serialy DERRICK , AKTY X , NCSI , DR.HOUSE , ALF atd.Jednoducho treba brat do uvahy,ze slovensky dabing od 80-tych rokov uz davno vyrastol z detskych plienok a plne sa vyrovna tomu ceskemu.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Nechapem,ako moze niekto napisat na tento serial ze je to odpad!Ja si naopak myslim,ze je jeden z najpodarenejsich nemeckych serialov zo zachranarskeho prostredia vobec.Vobec nebol prehnane akcni.Kazda cast bola ina a venovala sa nielen zachranarskym akciam,ale aj klasickym ludskym problemom jednotlivych postav serialu.Vzdy si ho rad pozriem znova aj ked to bude sta repriza.Ja mu davam 85 percent.

Zlomok sekundy (2011) (seriál)

Mne sa tento serial páčil,aj preto ze sa na nič nehral.Bol to klasicky pribeh zo života,ktoremu sa da uverit že sa naozaj mohol stat.Skvela bola najma pointa, na ktoru musel divak čakat az do konca serialu a bola prekvapujuca.To že jedna z hlavnych postav,ktoru mimochodom skvele zahrala česka herecka Klara Issova,si nakoniec spomenie že za smrt svojho manžela može jej odhodená cigareta,bola skvelá.Jediné čo chcem vytknut seriálu,je že niektorych slovenskych hercov zbytocne predabovali a mohli im nechat ich povodne hlasy.