• Thriller

Smrt čmuchala (2014)

Mne sa to páčilo. Nečakajte akčný film, a dokonca to nebolo ani nejak super napínavé. Skôr by som povedal že to bola taká hraná rekonštrukcia prípadu. Veľmi dobre a civilne zahraná, a nič mi tam nechýbalo. A áno dalo sa to natočiť aj lepšie a mohol byť z toho super film, alebo hit jak prase, ale tak nejak som si to užil a zásadn problém z filmom nemám, asi mi sadol dokonale.

Brotherhood of Blades (2014)

Paráááááda. Samuraji sa len tak mlatili sekali rezali katanami a ja som len čumel. Ústredné trio hlavných hrdinov sympatické, bojúvky super hudba mi sadla tiež a potoky krvi boli fajn. Bavil som sa a o to ide v prvom rade.

Mokřina (2014)

Atmosférou to pripomenulo Temný prípad. Bola to fajn detektívka a rôznorodí detektívi a španielsky vidlákov 80-tych rokov tú atmosféru len podtrhoval.. Super natočené a bavilo ma to od začiatku do konca. Takto sa točia atmosferické kriminálky. Palce hore Španielom.

The Frame (2014)

Zaujímavé a vôbec som sa nenudil. Sledujete film a popritom premýšľate čo to vlastne... kto, kde ako prečo a samozrejme čakáte či budete mať pravdu a či nie. Nakoniec to musíte aj tak pozrieť druhýkrát a dávať pozor a sledovať. Takže ak ste nútený, svojou hlavou, pozrieť film ešte jeden a viackrát, tak ten film má niečo do seba. Silnejšie 4 hviezdy

Slídil (2014)

Ten záver to u mňa akosi zhadzuje a neviem prečo. Jednoducho mám ten pocit, že keby sa držali toho čo robili dovtedy mohlo to byť super. Jake nesklamal a malo to do toho záveru výbornú atmosféru. Nočné LA super zachytené a páčilo sa mi. Zopár chýb v scenári prehliadnete a niektoré veci sa zdajú čudné a kazia tak výsledný dojem z filmu. 4 hviezdy s prižmúrenými očami.

The Battery (2012)

Objektívne by som mal dať , aj som chcel, tri, ale páčilo sa mi to takže je to za štyri. Úplne pohodová prechádzka nie práve ružovou záhradou, pomedzi zombie poeple. Dokonca ani ten úplný záver ma nenaštval tak ako by mal. Bol som spokojný.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Parádna zábava a to som mal radšej kráľa Juliána jak Kowalskeho a spol. ale toto bola paráda, akčné a smial som sa zchuti. ďakujem tučniakom.

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Nebolo tam až toľko čierneho humoru ako som očakával, ale sklamaný som isto iste nebol. Bola to parádna jazda snežným pluhom a rád som sa previezol. Najviac ma dostala rozprávka pre malého chlapca o snežnej fréze :D to som mrel od smiechu.

Kód Enigmy (2014)

Herci to zvládli super a Benedict im kraľuje. V zásade niet čo vytknúť a mňa len potešilo že to nieje len o prelomení kódu enigmy ale o dramatických udalostiach okolo toho, pohnutom a ťažkom živote Alana a hlavne o tých tajomstvách a sprisahaniach. 80% si film zaslúži plným právom.

Zmizelá (2014)

Nebyť Finchera tak by ten film dopadol inak. Affleck hrá svoj lepší štandard a Rosamunde.... Ach jaj tak tá je priamo na vraždu :) Inak si myslím že filmu by som sa viac potešil, keby ten návrat domov bol býval skôr. Tá pretvárka potom to bola že wau a to som si užil fakt že jo, len ako píšem škoda, že tých dialógov a akcie nebolo viac keď boli už spolu. Inak som si to užil.