• Fantasy

Hodný dinosaurus (2015)

Animace je naprosto úžasná, ovšem ten zbytek... chvílemi si člověk říkal, zda to tvůrci myslí vážně, s ohledem na to, že v sále bylo několik menších dětí bez rodičů, chtělo by to přidat varování, že to není úplně vhodné, některé momenty byly dost drastické až se i mě jako dospělé zastavil dech a valila jsem oči. Příběh, jak už je tu psáno je splácaný z několika starších kousků, což by až tak nemrzelo, kdyby příběh zaujal, to se ovšem moc nestalo. Člověk si tu pobrečí i zasměje ovšem zcela průměrně...

Nedotknutelní (2011)

Jde o velice silný film, příběhem i osobností jednotlivých postav. Ukazuje, odlišné stránky dvou různých lidských existencí, které se spletou dohromady a vznikne něco co oběma změní zbytek života. Je to film plný humoru i námětu k zamyšlení nad vlastním životem. Ráda si ho pustím kdykoli, ať je mi smutno nebo veselo, protože v každé situaci Vás tento film něčím upoutá a nakopne k přemýšlení.

Expendables: Postradatelní (2010)

První co mě napadlo po shlédnutí filmu bylo: PECKA ano, opět příběh o tom, jak hrdina zachrání celou zem, ale... Legendy akčního filmu pěkně pohromadě, o tom se mi ani nesnilo, Rambo, Kurýr, Rudý škorpion, Terminátor a další a další postavy které jsem jako malá milovala v jednom filmu, to je prostě splněné přání. Příběh sice trochu okoukaný a některé dialogy vás přinutí pozvednout obočí s otázkou "jako vážně?" ale strhne vás to sebou, nadchne, zaujme a navíc ještě pobaví.

Rebelka (2012)

Skvělý animák s originálním příběhem, plný humoru i napětí, který zaujme i dospělé. Povedená animace, hlavní hrdinka, která vás pobaví hláškami, příběh, který zaujme. Co víc si přát. Je to po dlouhé době animák, který si pouštím zas a znovu a pokaždé se zasměju a čekám na svá oblíbená místa a že jich je tam opravdu dost.