Extracted (2012)

tento film je dokazom toho že aj nizky rozpočet dokaže tak veľa! Sice to nemalo taky šmrnc ako Inception či herecke obsadenie, ale samotna myšlienka flmu resp. dej pre mna v tomto znamenal všetko... Velmi podcenovany film a a tieto subjektivne komenty pod tym mojim si nevšimajte... ludia nemaju štyl ani pochopenie a dokonca ani cit, pretože to nebolo len o obyčajnom scifi prevedeni ale aj o emociach... som šokovany že ludia nemaju zmysel pre taketo filmy a skritizuju ho len preto lebo nie je popularny a že tento film je tak podhodnoteny... preto davam 5 hviezdičiek

Pianista (2002)

Jeden z filmov ktory ma neskutočne dojal až rozplakal... aj keby som velmi chcel čo nechcem neda sa tom nič vypichnuť, dokonalu režiu sprevadza perfektny scenar a neocenitelny vykon Brodyho ktory je expertom na dramy či už v tejto vojenskej alebo rodinnej až socialnej (Detachment) Keby sa dalo dať 10 hviezdičiek tak dam 11:P

96 hodin: Odplata (2012)

Bol som nemilo prekvapeny potom ako som si pozrel film a videl že je hodnoteny tu na len na 58% Ludia čo je to s vami? Scenar bol podla mojho nazoru rovnako objektivny ako aj v 1. časti, možno že niektore akčne sceny boli trochu mätuce ale ostrielany divak to lahko stravi, Neeson opäť podal vykon ktory nikdy nesklame.. film ma bavil, ani trochu som sa nenudil a presne taketo pocity som mal pri jedničke..

Mechanik (2004)

K tomuto filmu su pre mna aj 5 hviezdičiek malo! Film ma držal celych 101 minut v strehu, tajomnosti a miernej bezmocnosti, nevedel som čo bude a ako to bude, všetko ma miatlo, až na konci som pochopil.. Taketo filmy jednoducho milujem, pridava na tom aj skvela atmosfera, zvukove efekty a NENAPODOBNITELNY herecky vykon a presvedčenie Christiana Balea, explicitne povedane BALE JE BOH!