Muž z oceli (2013)

ako može mat toto len 74% ???

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Dnes som bol na to v Cinemaxe .... ešte stale som v nemom užase - 100% FUCKING EPIC!!!!

Prometheus (2012)

Parada! Nepredvidave, originalne, prostredie, efekty, dej, vizualna stranka užasna. Neskutočne sa tešim na pokračovanie, dufam že to bude nadväzovať na dej.100%

Matrix (1999)

clubland problem bude asi v tom že si pateticky primitivny hlupak a za nazyvanie matrixu sračkou by si mal dostať ban na akukolvek možnosť kritiky filmu pretože absolutne nemaš prehlad a tvoje "sklamanie" z tohto filmu spočiva jedine v tom že maš IQ 0 a skvele filmy su pre teba nizkorozpočtove parodie s absurdnym humorom. Dovidenia !

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Všetky serie resp. časti mam už zhliadnute asi 1xxxx krat a stale ma to bavi, hocikedy si pustim niektoru ak sa nudim alebo ak pri PC jem a podobne. Ale vždy len do 8-mej serie. Velmi ma zarmutil Charlieho odchod zo serialu. Proste bez neho to už neni ono a nikdy ani nebude. Tento serial bol pre mna zdrojom neopisatelneho sarkastickeho ale prijemneho humoru, citovych vykyvov ale aj mi do života dal toho strašne veľa. Je to jediny sitcom ktory ma u mna 100% Ale po Charlieho odchode nedosahuje ani len priemer, mali zmeniť nazor serialu pretože len poškodzuje meno toho stareho dobreho Dva a pol chlapa! Charlie forever

Nevědomí (2013)

Dnes som to videl, perfektny film, hudba, nahodou som niekolko veci dosť predvidal či už smrť Jackovej spoločničky alebo dokonca aj malo paliva v motorke :D bez srandy, každopadne si myslim že namet tohto filmu mal obrovsky potencial a Kosinski z neho nevyťažil všetko, bol to velmi slubny začiatok ale skončilo sa to velmi narychlo, dej sa mohol viac rozviť, po pripade by som kludne film rozdelil na viacero časti, niečo ako TET si vyžaduje viac pozornosti ako len jeden diel aj ked to vymysleli dobre a dalej ked to siaha do buducnosti ma to nekonecny potencial na zaujimave napady... aj napriek tomu davam 5/5

Experiment (2010)

Velmi posobivy remake nemeckeho originalu, nebyť sucheho konca bolo by to porovnatelne dobre