• Romantický

Mary a Max (2009)

Smutný příběh s pochmurnou atmosférou. Rychle vtáhne do děje a chytne za srdíčko. Na tenhle film bych se mohla koukat každý den, dokáže totiž zachytit Vaše vlastní pocity, je cynický, ale místy tak trošku k pousmání. Nejhezší a nejpravdivější co jsem kdy viděla..

Hostitel (2013)

Mého přítele tenhle film zklamal a nudil, protože čekal víc akce. Mě film vyloženě nadchnul, protože jsem nečekala, že tam bude i srdceryvný příběh. Líbila se mi i myšlenka.. neznám film podobného typu. Čekala jsem sice malinko něco jiného, ale ve finále jsem o to víc spokojená :))

Drive Angry (2011)

Amber Heard je v tomhle filmu krutopřísná!!

Signál (2012)

Chvilkama nuda, chvilkama dobrý.. chvilkama jsem se i zasmála, ale jinak nic moc. Čekala jsem mnohem víc.

Total Recall (2012)

Původně jsem na tenhle film šla do kina jen skrz to, že hlavní roli hraje Colin Farrell :D ale nečekala jsem, že mě to tolik dostane. Super myšlenka, super obsazení, super akce :))

Sinister (2012)

Děsivé od začátku do konce.. krutá atmosféra a ta děsivá hudba tomu opravdu dodává grády, šílený lekačky, který se někdy se dají předpokládat. Občas jsem film musela pozastavit, abych opět popadla dech. Možná mě trošku zklamal konec, čekala jsem že bude silnější a taky že ta, bude vidět víc detailů a to je možná důvod proč se po skončení filmu cítíte spíš divně než vylekaně :D :D ale jinak fakt pecka.. smekám!!

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Prej komedie a scifi :D zasmála jsem se jen jednou, ke scifi to mělo hodně daleko. Je to blbost o nějakém Převaděči spojistosti a dvou pitomcích co z minulého večera všechno zapoměli. Prostě trapas. Ani nevím co mě přimělo dokoukat to do konce.

Mama (2013)

Klobouk dolu. Měla jsem husí kůži od začátku do konce. Prostě mazec.. je to šíleně lekavý a děj vás rychle vtáhne. Hodně dobrý herecký výkony - hlavně té mladší holčičky (Lilly). Konec mě ale trošku zklamal.

Nenávidím den Sv. Valentýna (2009)

Hrozně divnej film :-D trapas za trapasem :-D mnohem lepší je film se stejnýma hlavníma postavama Moje tlustá řecká svatba :))

Co je šeptem... (2005)

Okouzlující Kevin Costner :-) musím se přiznat že i mě v tom filmu okouzlil :) Jennifer Aniston jako vždy zahrála svou roli bravurně.Tady není co dodat :-)