Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tenhle film je prostě dokonalý. Neujde nic vytknout. Hudba skvělá, herci ( hlavně Tim Robbins) také. Někdy si určitě budu muset přečíst knihu. Rok 1994 je výjimečný, ale pro mě to je jeho nejlepší film.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jakožto čtenáři Tolkienových knížek mi vadí přidání nových postav (Legolase a té elfky, jejíž jméno jsem zapomněl) a zbytečně zdlouhavý konec. trochu mě naštvalo, že vynechaly nejlepší scenu s meddedem, ale naštěstí v prodloužené verzi jiz nechybí. Naopak jsem potěšen, že se film i zabývá Gandalfem a jeho cestou do Dol Gulduru. Samozřejmě nejlepší scéna je Bilbův rozhovor se šmakem. Jak už je zvykem, tak hudba je opět skvělá. 90%

Amazing Spider-Man (2012)

Starší verze byla omnoho lepší. hlavně hlavní postavou a i zaporákem. Ještěr jako zaporák se mi vůbec nelíbíl. Jinak to je docela slušné, zejména trikově.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Japonci, no co k tomu dodat. Prostě sranda, která dokáže zabavit a to je důležité.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Když jsem slyšel o sledovanosti tohoto seriálu na slovensku, řekl jsem si, že to asi tak špatný seriál nebude - bohužel to bylo příšerný, a tak jsem to radši vypnul a už nikdy nepustil (zaplaťpánbůh).

Farma (2012) (pořad) odpad!

takovou kravinu jsem opravdu dlouho neviděl, ale místy to bylo ještě horší tak proto jsem dal odpad.

Skyfall (2012)

Jedna z nejlepších bondovek, řekl bych že je to tak na stejné úrovni jako Casino royale ( takže nejlepší bond). Film mě bavila od začátku do konce. Doplňovala ji skvělá hudba ( hlavně písnička Skyfall od Adele) a perfektní výkon Javiera Bardema. Akorát mi vadil český dabing.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Ikdyž teda komiksové hrdiny zrovna nemusím, tak tenhle byl skvělej. Naštěstí hlavní zaporak je oproti minulému dilu zajímavý, hlavně díky výbornému vykonu djanga. Nejlepší na filmu bylo 3D, které u tohohle filmu zbytečné určitě není.

Noe (2014)

Na film sem se hodně těšil, ale trochu mě to zklamalo (hlavně začátek, protože tam Noe sbíral byliny jako nějakej zapřísahlej vegan). V kině jsem se chvílemi nudil, ale na druhou stranu efekty byly úžasné a stojí za to vidět film v kině. Herci byli dobří (nejlepší Rusell Crowe). Hudba strašná, scénář obyčejný.