• Fantasy

Thor: Láska jako hrom (2022)

Za mě jediné, co ušlo, byla hudba. Waititiho styl prostě není pro mě a čím víc má volnost, tím za mě hůř. Jsem ráda, že jsem nakonec na toto nešla do kina....

Lady and the Tramp (2019)

Ten, kdo má rád původní verzi či knihu se vším tak, jak to je, bude z této asi stejně rozčarovaný jako já. Ten komu vadilo některé věci, které dnes již úplně běžné nejsou může být z úprav i mírně nadšený. Za mě ale rozhodně NE, kéž by tato verze vůbec nebyla nebo bychom ji neviděli. Dceru též vůbec nebavila

Čaroděj ze země Oz (1939)

Když si to dokáže zamilovat i dítě narozené po roku 2015, tak to svědčí o tom, že to je prostě nadčasová kvalita. Z pohledu dospělého je to už trochu horší, obzvláště když člověk ví, co vše za tím stálo, ale pak si uvědomí, co to bylo za rok a nelze než žasnout

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Pár velmi dobrých momentů film nezachrání, mě to nebavilo a ani moji čtyřletou dceru, která půl filmu říkala, že chce domů. Kino narvané, ale za mě úplně nejslabší díl z celého "padoucha". Úvodní titulky boží ;)

Batman (2022)

Film jako takový si asi zaslouží lepší hodnocení, ale já se pořád nemůžu rozhodnout, zda byl dobrý nebo špatný. Jakožto fanoušek devadesatkových detektivek je mi toto pojetí daleko bližší než dvě předchozí, ale film mi přijde překombinovaný, Batman mi tak nějak vadil a celé to bylo příliš tmavé (chápu, že tmavý být musí). Asi i moje chyba, že jsem to neviděla na plátně, ale na monitoru PC

Králíček Jojo (2019)

Mně Taika Waititi moc nesedí ani jako režisér, scenárista a už vůbec jako herec. Toto bylo opět pro mě už za čarou, ale zase ne dost. Herecké obsazení dětí, Scarlett a Sama Rockwella za mě super a je vidět, že vést herce umí, to dost pomohlo i mému hodnocení

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Děti to miluji a to je účel, je to o dost "chytřejší" tedy lepší než seriál. Zábavu pro dospělé od toho nečekejte

Coco (2017)

člověk by řekl, že když na něco bude muset koukat s dítětem pořád a pořád dokola, protože "tohle je prostě ta nejlepší pohádka a jinou nechci", tak bude mít za chvilku každé, i té nejlepší, plné zuby. Ale musím říct, že u této to teda nějak nefunguje, pořád mě na to baví koukat s ním a lituji každé chvilky, kdy od toho musím odejít :)

Ženy v nesnázích (2009)

asi jsem divná, ale zasmála jsem se asi dvakrát a z toho jednou až na úplném konci, takže za mě znovu určitě ne