Dannyho parťáci 2 (2004)

Bohuzial to nebolo z daleka tak dobre ako 11. Nebolo to az tak napadite, prekvapujuce ani akcne. Proste slabsie a to intermezo s Juliou roberts a Brucom willisom bola uplna katastrofa. Ale inac to bol taky priemerny akcak.

Ronin (1998)

Inteligentny akcak ako sa patri. To je aj tak vsetko co k tomu poviem.

Charlotte Gray (2001)

S Schidlerovim zoznamom alebo Pianistom sa to neda porovnavat, ale stale to bolo podla mna velmi dobre. Trosku naivne a idealisticke co sa tyka kladnych hrdinov na druhej strane ti negativny boli ciste zlo co asi az na par vinimiek ako hitler neplati pre nikoho, ale emocie, myslienku aj zapletku to malo bolo to celkom pekne dane do kopy a to mi staci na dobry filmovy zazitok.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Je super že tento film sa odohráva na stále rovnakom mieste so stále rovnakými 12 chlapmi bez nasilia a sexu a aj tak to bolo super a to asi niečo hovorí o kvalite scenáru, ale aj samotnej pointy a herecké výkony boli tiež skvelé, keby neboli film by skĺzol do nudy a jednotvárnosti. Jeden z najlepších filmov aký som kedy videl.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

no neviem ale nemam pocit ze toto patri do filmovej databazy.

Tristram Shandy (2005)

No neviem ale cele mi to prislo take nejake onicom. Ani moc vtipne ani invencne ani dojemne. A to mam britsky humor v podstate rad ale skor ten ostrejsi ako napr. v seriali Black Books alebo v love actually ale toto ma fakt moc nedostalo.

Black Books (2000) (seriál)

Proste milujem tento druh anglickeho humoru.

Lovec jelenů (1978)

No neviem ale tie oskary mi pridu neopodstatnene film bol prilis dlhy nebol ani moc pomaly na svoju dobu bol vsak predlzeny o casti ktore tam vobec nemuseli byt napr. prva hodina mohla byt len prva 10 minutovka a vobec. Ale na druhej strane tie akcne casti boli dobre a ten napad s ruskou ruletou tiez nebol zly ale celkovy dojem ostal chaby.

Lenny (1974)

Musim povedat ze nadsenie ma nejak obislo neviem co je zabavne na uchylovi. Proste som ho nepochopil. Nechapem aky ma vyznam sokovat ludi perverznostami a pod.