• Pohádka

Doktor od jezera hrochů (2010)

Jednu hvězdičku bych dala snad jen za obsazení herců, protože tam hráli mí oblíbení. Ale jinak byl film naprostý propadák. Když už jsem se na něj začala koukat, tak jsem ho chtěla vidět do konce, ale chvílemi to bylo opravdu těžké a musela jsem bojovat sama se sebou, abych to nepřepnula. Tento film už nikdy více.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Viděla jsem všechny díly dva a půl chlapa, dokud v něm hrál Charlie Sheen. Takže když se objevil tento seriál, byla jsem nadšena. A nadšení mě neopustilo, ani po shlédnutí. Opět se jeho postava jmenuje Charlie. A já měla po shlédnutí pocit, jako kdyby to bylo dva a půl chlapa, jen v jiné dimenzi, kde si Charlie zvolil jinou cestu. Tato cesta se mi ale líbí mnohem víc. Seriál mě baví, o vtipné scény není nouze a jeho dcera je skvělá. A hrozně mě baví jeho terapie ve vězení. Takže u mě tento seriál určitě vyhrává.

Než si pro nás přijde (2007)

Film byl výborný, herecké výkony skvělé. Naprosto jsem jim věřila, co hráli. Jack Nicholson jako povrchní, absolutně nesnesitelný, sobecký "pan někdo", který zůstal naprosto sám a Morgan Freeman jako hodný, milý, obyčejný pán, který má rodinu, jež ho má ráda. Za normálních okolností by se tito dva lidé neměli ani šanci potkat, natož se sblížit, ale oni se nesejdou za normálních okolností, ale v nemocničním pokoji. Oběma zbývá jen krátký čas, a tak se rozhodnou si život ještě pořádně užít. Mezi tím vším jim ale dojde, že to nejdůležitější, co by měli udělat, je strávit to s rodinou a ne šílenostmi. Film má spoustu vtipných hlášek, poučení o tom, co je v životě důležité, ale také smutných chvil. Konec jsem obrečela. Ale stojí za to se na tento film podívat.