Sbohem, baby (2007)

Těžké rozhodování, toho tu najdeme až až. Za mě bych se asi rozhodl jako Patrick.... "Jste ovce mezi vlky. Buďte chytří jako hadi a nevinní jako holubice." /// 85%

Matrix (1999)

Akorát si můžu položit otázku, nejsem v Matrixu? :-D // 95%//

Lesní duch (2013)

Šel jsem na nejděsivější film, ale čekalo mě zklamání v podobě krváku podobného dřívějším dílům. I když je pravda, že krvavé scény byli dokonale propracovány, ale postavy a ten příběh mě moc nezaujali.

Jmenuji se Khan (2010)

Zajímaví příběh o muslimovi, který trpí Aspergerovým syndromem. Tento film má v sobě tolik radosti, smutku a nečekaných událostí v tak výborné formě, že si zaslouží 5*. Po tomto filmu vám Khan zůstane v hlavě po dost dlouhou dobu. /// 89%

Pět dětí a to (1991) (seriál)

Jak už tu někteří psali, mělo to svoje kouzlo. Dobře udělaný seriál se skřítkem, který plní přání.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Jako malý jsem tento seriál s nadšením sledoval. A když už jsme u tohoto filmu, musím se podělit o jeden zážitek. Ještě tento rok zamnou přiběhl mladší brácha mé kamarádky a povídá: "Víš o tom, že nám v těle lítají vrtulníky?" :-D

Pokoj 1408 (2007)

Pamatuji si, že to dávali jeden večer na ČT 1 a popravdě jsem nevěděl co mám od takového filmu čekat, jelikož jsem o něm do té doby neslyšel ani zmíňku. Do teď nelituji, že jsem se na to podíval. A co se týče konce filmu? Opravdu nečekaný závěr, který mě dost překvapil. // 80%

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Klasika s Terence Hill a Bud Spencer, která nikdy neomrzí. Tento film mě provází už od dětství a vždy se na něj rád kouknu.