Karolek

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 14.4.2017  10:30
    RoboCop (1987)

Celkem fajn, dobrá postava i kostým RoboCopa. Jen ten trikovej robot, kterýho RoboCop zničí je jak pěst na oko, jeho tehdejší animace dnes působí dost směšně a ve filmu to při jeho nasazení vypadá, jak z nějakýho večerníčku. V závěrečný scéně sloní spojení "máš padáka" nabralo ten správný doslovný význam. :)

• 13.4.2017  22:00

Recyklace jedničky nebo spíše vykrádačka, tentokrát s naškrobeným troubou v hlavní roli. Sharon pořád umí ten svůj rajcovní pohled, ale na tom se dobrej film nepostaví, proto muselo přijít dost pošahaný rozuzlení. Největší slabinou filmu je zkrátka hodně špatnej scénář ukazující nedostatek invence.

• 13.4.2017  20:23
    Gauneři (1992)

Poutavá konverzačka plná tragikomických postav.

• 11.4.2017  18:53

Na to jak je film dlouhej, klouže příliš po povrchu. Navíc se ve vleklém filmu něco začalo dít až v poslední půlhodině.

• 5.4.2017  02:07

Až na poněkud kostrbaté rozuzlení skvělej film. Oběma "chlapcům" to spolu sedlo.

• 4.4.2017  22:14

Parádní akce, skvělý odkazy na osobní filmy těchhle borců, kteří se s žádným gaunerem nemazlí.

• 2.4.2017  22:40

Sharon je v tomhle filmu snad nejvíc sexy mrcha, jeden z důvodů, proč minimálně pány tenhle film tak bere. Film mě až do konce udržel v nejistotě a to jsem furt čekal, kdy to Nick dostane, když i on začal při setkání s Catherine myslet penisem, prostě fikanej závěr. Určitě potom spolu žili šťastně až do smrti, minimálně té Nickovy.

• 1.4.2017  21:40
    Total Recall (1990)

Vymazlenej film, propracovanej příběh, skvělá akce, masky, efekty a skutečně vtipný hlášky.

• 28.3.2017  20:34
    Barbar Conan (1982)

Neumětelsky topornej Arnold, tupý dialogy i děj. Ale Arnold v tom není sám, jde o béčkovej film, kde hrajou mizerně skoro všichni. Tenhle splácanej příběh mě nedokázal vtáhnout, takže jsem dokoukal jen s velkým přemáháním.

• 28.3.2017  00:10
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Chytře vystavěnej příběh, kvalitní kamera.

• 26.3.2017  16:42
    Hon (2012)

Tenhle film probouzí silný emoce, už proto, že je jeho příběh tak moc reálnej. Aneb jak v dnešní době nejjednodušeji zničit člověka. Stačí jen jeden malej prolhanej fakan, aby člověk chodil kanálama. Skvěle napsaný i zahraný.

• 22.3.2017  18:22

Kouzelnej film s geniálně vyváženou kombinací humoru a emocí, vyprávěnej tak, jak to dokážou jen seveřani.

• 19.3.2017  19:44

Skvělej příběh sám o sobě, ale jeho filmové zpracování dost povrchní a odbyté.

• 12.3.2017  19:40

Jako přehlídka vizuálních efektů obstojný.

• 12.3.2017  09:35
    Toni Erdmann (2016)

Silnej a hlubokej film plnej vtipných a zároveň smutných a trapných situací najednou. Všechno ale působí naprosto přirozeně, jako byste prožívali skutečný život otce, který chce cítit blízkost sojí dcery a jeho dcery, která se snaží najít štěstí v budování své kariéry v byznysovém světě plném pozérů .

• 9.3.2017  21:35

Těmhle detektivům nesvěřil ani hledání ztracený kočky. Občas i dobrý vtipy, taková oddychovka.

• 5.3.2017  09:58

Děj filmu je naprostá slátanina, obě hlavní postavy si za celý film nezískaly moje sympatie (Katherine Waterston je naprosto nemastná neslaná, Eddie Redmayne si po celý film vystačí se dvěma vykulenými pohledy), vedlejší postavy působily mnohem lépe a přirozeněji, což je pro plánovanou několikadílnou sérii s tak dlouhou stopáží dost velký mínus. Zaujmou jen zvířata, která jsou ale pochvalou práce borců u počítačů. Snad se v dalších dílech tvůrci polepší. Po excelentních filmech o Harrym Potterovi je tohle velký zklamání.

• 5.3.2017  08:01

Harry Potter mě v dětství minul, takže jsem se k němu dostal až nedávno a i mě očaroval a to na mě nepoužil žádné zaklínadlo. Celou tuhle partu kouzelníků jsem si oblíbil a nerad se s nimi loučím. Ať už jde o odvážnou, chytrou a krásnou Hermionku, dobráka Harryho, trumberu Rona, moudrého Brumbála nebo přísného, pragmatického a neustále překvapujícího Severuse. Finále bylo impozantní a všechno dopadlo ke spokojenosti nás diváků sympatizujících se stranou dobra.

• 26.2.2017  19:48
    Drive (2011)

Film se silnou atmosférou, kterou se povedlo stvořit pohledy na noční velkoměsto, podmanivou hudbou a minimem slov. Příběh je sám o sobě jako mnoho jiných filmů, chlapík se přimotá mezi několik hajzlů a zničí si tím život, navíc na mě příliš odporně naturalistické zobrazení vražd.

• 5.2.2017  08:14
    La La Land (2016)

Vizuálně kouzelný film, dokonalá úvodní taneční scéna na silnici, skvělé písně, dokonalá kamera a střih, dobře hrající Emma Stone, sympatický Ryan Gosling, který se za tři měsíce naučil famózně hrát jazz na klavír (jak jsem se dočetl, hraje na klavír všechno on sám bez dubléra). Film o našich touhách a snech a tom, co z nich realita udělá, taky o našich prioritách a rozhodnutích. La La Land ze mně ždímal emoce a to tak, že konec filmu ve mně zanechal ohromnej smutek, ale smekám režisérovi, že ho vytvořil jinak (a pravdivěji) než klasický happy end, který jsme všichni čekali a snad po něm i toužili, ale který ve skutečném životě málokdy nastane. Ukazuje rozdíl mezi tím, jak si život vysníme a jak ho skutečně prožijeme. Skvělý film a naprosto zasloužená ocenění.

• 16.1.2017  22:40
    MacGyver (TV seriál) (1985)

Už jen znělka z MacGyvera je naprosto geniální, natož sám velký MacGyver. Tohle je prostě legenda.

• 5.1.2017  17:04
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Tahle zápletka s karmou mě nechytla a "vtipy" jsou příliš jednoduchý a tlačený moc na sílu.

• 5.1.2017  17:03
    Zlatá sedmdesátá (TV seriál) (1998)

Tuhle sestavu postav jsem si dost oblíbil. Ze všemožných kladů vypíchnu jeden důležitej, a to perfektní českej dabing.

• 5.11.2016  21:46
    Hračka (1976)

Příběh má dobrou myšlenku, ale je takovej nedovařenej.

• 30.10.2016  17:43
    KOndoMEDIE (2001)

Málokdy vidím komedii s takhle geniálně promyšleným scénářem a chytrým vtipem. Špičková od scénáře až po herecký výkony. Tohle je na 100 %.

• 30.10.2016  14:50

Tu a tam je film fakt vtipnej, jinak dle šablony.

• 30.10.2016  10:06

Koncentrovaný drsoňství, hafo tvrďáckých hlášek, nekončící akce, vyrýsovaný zelený mozky přeplněný testosteronem k prasknutí a k nim přilepený blonďatý vojandy. Všechno klišé z válečných filmů v jednom filmu a přesto (nebo právě proto) vtipný. Bavilo mě to, je to taková kombinace akčňáku, válečnýho filmu a parodie na válečný filmy.

• 29.10.2016  17:41

Máme neskutečný štěstí, že žijeme v klidný části světa mimo vládu všech těch zakomplexovaných diktátorů. Strašný je nejen to, co se děje v Severní Koreji, ale i navracení uprchlíků Čínou a Laosem. Tahle státy mají taky dost krve na rukou.

• 18.10.2016  19:08

Klasická teenagerská komedie tentokrát z prostředí buzíků, ovšem s jednou z nejúžasnějších žádostí o ruku. "Tak už to vyklop." OK. Vyklopím to a dávám tři.

• 6.10.2016  19:09
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Mizernej scénář, mizerný efekty, amatérský herectví, celkově dost nepovedená parodie. Autoři sice dali schválně dohromady ty nejhorší filmový klišé, ale nepovedlo se jim dosáhnout potřebný komičnosti. Ale msí se uznat uznat alespoň vtipnej námět tornáda se žraloky i pár joků (proříznutí se ze žraloka motorovkou, za všechno může vláda USA, ...).

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25