.hack//SIGN (2002) (seriál)

Z tohoto anime mam velmi smisene pocity... musim rict, ze vedle SAO a Log Horizon .hack//SIGN predstavuje pro me asi nejzajimavejsi dejovou linku. Na stranu druhou se mi moc nelibila animace, ze zacatku je v tom clovek dost ztracenej a prakticky zadnych zazivnych boju se zde nedockame... takze mirne zklamani a silnejsi ***.

Witch Hunter Robin (2002) (seriál)

Takhle nudnej zacatek... to bylo snad za trest! Kdyby to nebyl typ od kamose, tak bych to asi nedokoukal. Nastesti jsem nejak pretrpel prvnich deset dilu s ponurou atmosferou, kde se skoro nic nedeje a clovek umira nudou, a pak to prislo... krasny, promysleny dej s mirne hororovym nadechem. Boje sice mohli byt trosku originalnejsi, ale ani tak to nebylo spatne. Celkove hodnotim jako slabsi **** a to hlavne kvuli tomu nudnemu zacatku.

Akumulátor 1 (1994)

Tady se asi budu trochu rozchazet s vetsinovym nazorem, ale dle meho usudku, je tohle BOMBA! Takova originalita a nadcasovost, humor a k tomu ta Sverakovska romance... no proste nadhera! Tenhle film byl pro me opravdu silny filmovy a intelektualni zazitek.

Ima, soko ni iru boku (1999) (seriál)

Dvakrat jsem to zkusil a dvakrat do nedokoukal... proste tohle slo mimo me.

Magi: The Labyrinth Of Magic - Magi: The Kingdom of Magic (2013) (série)

No, je to takova slatanina vseho dohromady... proste tisic a jedna noc! A hlavnimu hrdinovi je tak 10 let !!! No, prvni dily jsem sledovat s velkymi rozpaky. Ale pak se zacal odvijet dost zajimavy pribeh nebo spise nekolik pribehu, ktere se u konce zas spoji a vytvori dej s dostatkem prekvapeni, zvratu a boju. Jenom skoda, ze se nevysvetli uplne vsechno - myslim, ze toto anime mohlo mit klidne dvojnasobny pocet dilu.

Gungrave (2003) (seriál)

Tak tohle ma graaady! Pribeh cti, povinosti a odhodlani. Opravdu krasny zastupce z rad tech opravdovych cestnych samuraju (resp. novodobe yakuzy), kteri moc nemluvi, ale konaji! Jediny, co muzu Gungrave-ovi vytknout je pomerne stereotipni gradace, kdy kazdy dalsi bos je o neco tezsi a Brandon musi vytahovat stale vyssi trumfy. Ale jinak super a hodnoceni poctive ****.

Afro Samurai (2007) (seriál) odpad!

Sorry mladezi, ale tohle bylo prvni anime, ktere jsem musel uz behem tretiho dilu vypnout. Animace je super, aji prvni dil na me celkem zapusobil, ale potom... potom to pro me byla jenom idiocie, ktera sla mimo me. Ale verim, ze se to mozna nejakym hip-hap-hop fandum muze libit.

Mai-HiME (2004) (seriál)

Velice podobne jako Mai-Otome - jelikoz je to temer dejova kopie - ale o neco lepsi. Doporucuju zhlednout behem dlopuhych zimnich veceru, ale moc myslenek, super boju a paradni animace od toho necekejte.

Mai-Otome (2005) (seriál)

Velice podobne jako Mai-Hime - jelikoz je to temer dejova kopie - ale o neco horsi. Doporucuju zhlednout behem dlopuhych zimnich veceru, ale moc myslenek, super boju a paradni animace od toho necekejte.

Gunslinger Girl - Season 1 (2003) (série)

Ujde to, ale cekal jsem trochu vetsi narez a mene sentinentality... na druhou serii se vsak uz divat nechci.