Avatar (2009)

Jednoznačně nejlepší film všech dob!!!!

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

65 ticíc lidí na Vypichu,36 písní zahraných věru dobře.Vojtkův chraplák se dá poslouchat do nekonečna.Na zvuk si kapela rozhodně potrpí,to je o kapele známý,ale zvuk na DVD-katastrofa.Na koncertě jsem byla a.....dobrý,ale nic víc.Osobně jsem měla ráda starý kabáty,kteří nebyli tak zaškatulkovaný. 65%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednou větou: Podle mě nejlepší akční film všech dob.Aby ne,když se na plátně vedle sebe objeví staří mazáci jako Slallone,Willis,Van Damme,Lungren,Schwarzenegger,Statman a nesmrtelný Chuck.Ta scéna,kdy se"svatá trojice" Stalone-Willis-Schwarzenegger prostřílý sklem,aby se následně prostřílela mezi desítkama protivníku byla nezapomenutelná.Kdo by to čekal,od uvadajícího Westa. PS:Van Damme byl v roli záporáka LEGENdární 99%

Hulk (2003)

Komiksi v oblibě rozhodně nemám,ale potěšilo mě výborné obsazení a zelený obr.Začátek se strašně vlekl,byl hodně nudný.

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Reality Survivor jsou nejlepším pořadem v telce z jednoho prostého důvodu.Neslyším trapný plky alá vyvolený,kde jsou lidi zavřený v trapnej vile.Tohle je jiný-daleko jiný.Jde o přežití,sílu a manipulaci.Tahle serie je nejlepší.Russella Parvati byli vynkající. 96%

Predátoři (2010)

Jedníčka a dvojka filmů predátor mě vůbec nechytla.První díl byl rozhodně lepší než druhy.Hlavně díky okolí,ale i tak se mě vůbec nelíbil.Predátoři jsou ve včech směrech lepší,Adrien Brody strčí lehce do kapsy Arnolda s Gloverem.Ta scéna,kde vyšli a viděli ostatní planety byla boží. 90%