• Romantický

Colette (2013)

I kdyz film ma vsechno, aby mohl fungovat tak, jak zamysli, vcetne obsazeni a nametu, vysledek a zpracovani proste to dohromady nefunguje. Bohuzel...

Divergence (2014)

Popravdě mě čekalo příjemné překvapení. V rámci svého žánru se vůbec nejedná o špatné zfilmování dobré knihy, ba právě naopak! HG to sice nejsou, ale i tak 4*

Ona (2013)

Něžné a přitom drsné konverzační drama z blízké budoucnosti vyvolává spoustu otázek a podnětů k přemýšlení. Skvěle film vystihují tagy umístěné k tomuto filmu: láska, budoucnost, rozvod, samota, virtuální realita, umělá existence. Není co dodat.

Vlk z Wall Street (2013)

Prosím, dejte mu (DiCapriovi) už někdo Oscara! Co film, to hvězdný výkon a ani Wolf z řady nevybočuje. Scorsese zase nezklamal, prostě parádní, vtipná a chvilkama těžko uvěřitelná tříhodinová jízda!

Špinavý trik (2013)

Ústřední obsazení nezklamalo!!! Hlavně tedy úžasná Jennifer Lawrence! A skvělý soundtrack! Jinak ale bohužel nic moc...roztáhlé a relativně nudné - bohužel!

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Tohle musím okomentovat, protože to byla jízda od začátku do konce. Ideální silvestrovský film - nízký rozpočet, hodně špatné herecké výkony, sestřih záběrů dokumentů z různých přírodních katastrof z celého světa (čínské ukazatele v LA?!), které se několikrát opakují, neskutečně stupidní dialogy, filmové triky, které po stáhnutí vhodného programu zvládnu doma taky, šílený střih, herci, kteří stojí na naprosto rozdílných místech, přesto spolu komunikují, no a do toho čtyřmetroví žraloci, kteří plavou v 30 centimetrech vody, šplhají po lanu, lítají, padají, skáčou, visí z helikoptéry a ve vzduchu žerou lidi, zakusují se do aut, no a samozřejmě největší bourák Steve z BV 90210, který nakonec všechny zahrání a zahraje si na Karkulku! Tento film je předurčen k tomu, aby se stal skvělou drinking game! Nappij se když - někoho sežere žralok, na někoho spadne žralok, Steve někoho zachrání, objeví se záběr, který byl použit už dvakrát, etc. etc. etc. Resumé: jeden z nejhorších filmů všech dob, u kterého jsem se smála od začátku do konce!!! By mě zajímalo, co při tvorbě filmu hulili...

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Převeliká škoda, že byl seriál po první sérii ukončen. Jeden z mála opravdu skvělých sci-fi seriálů s vynikajícím hereckým obsazením.

Na divoké vlně (2012)

Jeden z nejlepších filmů v poslední době - možná hlavně kvůli skutečnému příběhu. Co říct víc? Live like Jay!

Ďábel nosí Pradu (2006)

Po druhém shlédnutí v rozmezí několika let zvyšuju hodnocení na pět * a to hlavně za Báááječnou Meryl Streep, nádherné hadříčky a přeměnu Anne Hathaway (i když ta by byla krásná i v režném pytli)!

F. L. Věk (1970) (seriál)

Skvěle natočený seriál, skvělí herci, skvělá atmosféra, skvělá literární předloha!!!Jeden z nejlepších československých seriálů!!!