• Rodinný
  • Pohádka

Avengers: Infinity War (2018)

Včera jsem byla na Avengers Infinity War v kině. Musím říct že děj filmu byl naprosto strhující. Ač se to odehrávalo v různých částích vesmíru bylo to zajímavé. Všechny postavy nám měli co nabídnout. Thor byl fakt úžasnej a i když ho Thanos porazil fandila jsem mu. I nové kladivo které měl se mi líbilo. Thanos jako hlavní padouch byl dokonalý nemůžu mu nic vytknout. Loki se tu objevil jen na chvíli, ale bylo ukázáno že už je to jiný Loki než kterého jsme znali z prvních Avengers. Už se nemůžu dočkat až přijde do kin Avengers 4. Doufám že mě tvůrci opět překvapí. Za mě pět hvězd.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

No musím říct že ze začátku se mi to líbilo to je pravda, ale nakonec jsem to nedokoukala, protože stále sledovat v jednom díle jak se k sobě mají pak se pohádají, kvůli totální blbosti a pak nakonec se sice usmíří a to se opakuje celý seriál. Nebo jednu celou epizodu se pořád brečí no hrůza. Tohle mě nudí a ani trochu nebaví. Dřív když jsem byla menší tak by mě to bavilo, ale dnes to už ne. Dávám 3 hvězdy za to co jsem shlédla do půlky.