Legendy zítřka - Abominations (2016) (epizoda)

Tentokrát mě to opravdu bavilo. Ale nepřekvapivě mě štvali zombíci. Ty se sem fakt nehodí, takže příště už fakt ne. Jinak to téma otroctví mě už taky otravuje, ale alespoň to tu hloupou americkou mládež nějak vzdělává. Ray nový Captain Cold? Hm, nevim co na to Leo až se vrátí. Bejt timemasterem, tak se vrátím do minulosti a svému staršímu já ten oblek Atoma ukradnu a je to, třeba těsně předtim, než mu ho ukrad Samurai. Ježiš, těch paradoxů je tolik, že je opravdu lepší přijmout to, co je nám předkládáno.

Marvel's Luke Cage - Slaboši potřebují ochránce (2016) (epizoda)

Poměrně slabší díl, nic extra se nedělo a už to vypadalo, že je konec série. Luke bude hrdina k pronajmutí. Cottonmouth je pod zámkem, takže jak to bude pokračovat? A Trish? Všiml si někdo Trish? Sice jen v rádiu, ale potěšila.

Legendy zítřka - Shogun (2016) (epizoda)

Ano, odkazy na slavé filmy potěšily, nejvíc mě asi dostal trezor z Lost. :D Celkem jsem na Legendy zanevřel, ovšem díl z Japonska mě poměrně bavil (to prostředí udělalo mnohé, mám pro feudální Japonsko docela slabost). Navrch mě poprvé bavila představitel "Colossuse" :D a celé to tak nějak volně plynulo ač s menšími zádrhely a pár nelogičností se taky už tradičně objevilo. Teď jen čekat, co Barry myslel svojí zprávou.

Teorie velkého třesku - Úskalí sendviče na party (2016) (epizoda)

Naprosto libovej díl. Smál jsem se snad celou dobu. Nevím, jestli to je u mě ovlivněno náladou, ale tady mi sedlo zkrátka vše. Nejvíc k smíchu je prostě komiksák Stuart, ten když se někde objeví, je to dobrej terč na vtípky. Jak upadl na tom kole nejvíc, a to nejsem obvykle zlomyslnej. A hlavolam s Man-Bat : Batman boží, a znásobený tím, že vím o co jde...

Teorie velkého třesku - Paralely slzavých údolí (2016) (epizoda)

Fajn díl, pokud to takhle bude pokračovat, nebráním se dalším sériím. Když teď řeší to těhotenství, tak si uvědomuji, jakým vývojem prošly všechny postavy a že i herci stárnou s rolemi. Nicméně se občas i zasměju a nenudím se, takže vše v cajku, ačkoliv se samozřejmě i v této sérii najdou lepší díly.