Arrow - Strážce zákona (2016) (epizoda)

Pátá řada pokračuje v dobrém tempu. Jen je prostě divný, že každá nová postava musí někdo být. Nabíječ Felicity je dle mého Prometheus, novej vigilante je hádejte kdo? :D Když jsme ale u toho nového strážce, tak mi ten pán "lyžařský brejle" docela bavil a ne vždy se stane, aby se nová postava tak povedla. Dolphie slušně najebal Oliverovi, že jsem se vrátil do časů Rockyho a ten závěrečnej zvrat sice už snad nemůže nadchnout, ale doufám, že se v situace v týmu zatim měnit nebude, jelikož jsem si slečínku oblíbil, zvlášť pokud je vyparáděná (i když ta dublerka Black Canary z předchozí série byla lepší).

Flash - Shade (2016) (epizoda)

Vskutku luxusní díl! HR mě trošku víc přesvědčil, jsem rád, že se něco děje okolo Kaitlin, protože jinak je tam naprosto zbytečná, Wally mě sere furt, ale dokud mu jde o život, tak jsem rád :D Spíš mi bylo divný, že Iris taky chce schopnosti (takže v další sérii?). Btw, asi to v seriálu udělat nejde a nemělo by to takový dramatický efekt, kdyby byl odhalen záporák jako někdo, koho jsme v seriálu neviděli ani v civilu a vždycky se někdo jakoby náhodou objeví na začátku série. :D Aka Julian a jeho hláška "hodně věcí o mně nevíš" a pak následně nepřijde do práce. Furt mluví o tom, že nesnáší metalidi, takže je buď pokrytec, nebo něčí posluhovač, ale je asi každýmu jasný, že to neni jen random geniální forenzní analytik. :D Just sain´, vim, že je to jasný od doby, co se objevil poprvé. A ten Savitar!!!

Gotham - Popravčí (2016) (epizoda)

Takže co z Barnese bude? Bane? Nejvíc mi v tomhle dílu inklinoval k Solomonovi Grundymu. Uvidíme. Každopádně ok díl, zápletka sice klasicky seriálově zrychlená a zjednodušená, Nygma mě tim svým děsně hloupým výsledkem docela zklamal a...no nejvíc mě opět bavila Selina s Brucem a Pepper. Uvidíme jak se Ivy vyprofiluje.

Marvel's Luke Cage - Reputace (2016) (epizoda)

Claire je zpět! Jinak Luce Cage (proč se seroš nejmenuje Power Man?) pokračuje v pozvolném tempu, nenudí, zabaví, ale zase nestrhne jako druhá řada Daredevila, což už se po těch pěti dílech odhadnout dá, uvidíme jak dál.

Marvel's Luke Cage - Okamžik pravdy (2016) (epizoda)

Dobrý začátek, ač hodně pomalý. Nevýhoda toho, že jsou všechny epizody naráz a já je nestíhám, tak snad se neochudím o spoilery. Tak věřím, že se to pěkně rozjede. Policajta si na Luka slušně došlápla :D

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Dokud nevyleze smysl dávající Extended cut, tak to na víc jak 6-7/10 nemá. Na to jsem se na takový film dostkrát za tvůrce i styděl a to Hobitovi ani Jacksonovi neodpustím. Tak za rok! Viděno dvakrát, poprvé bych šel ještě níže, ale podruhé 3D HFR a ta technologie je skvělá