Rychle a zběsile 7 (2015)

Tenhle film je důkaz, že lidi v Česku mají nějaký soucit, jinak si totiž tohle hodnocení nedokážu vysvětlit. Asi budu trochu spoilerovat. V první řadě bych to vůbec nedávala do akční/krimi/thriller, to je spíš taková fantasy komedie o nesmrtelným borcovi, který se o svůj "nikdy mě nic nezraní" dar podělil i se svojí partičkou a spolu zápasí s dalším borcem, ten má tenhle dar ale taky (woow, napětí). Ono můžete skákat v autě z jedné budovy na druhou, klidně i na třetí, vyskakovat z auta ve všelijaké rychlosti, přežít výbuchy, rvát se půl hodiny s naprosto čímkoliv chcete a samozřejmě, protože jste tvrdí borci, tak z vás nepoteče ani kapka krve. Zatímco auta se demolují jako na běžícím pásu. Někomu by asi mělo dojít, že pokud si diváci jsou celý čas naprosto jistí, že se hlavním postavám nestane vůbec nic, tak je to celkem nuda. Tenhle film bych taky doporučila záchranářům, protože resuscitace je naprosto zbytečná, od teď frčí děsně smutné projevy a věty typu "Pamatuju si všechno", to oživí každého, není důvod zůstávat u staromódního stylu. Sečteno podtrženo, být to parodie na akčňáky, tak dám aspoň 4.