Dějiny násilí (2005)

Zmena si vzyaduje obete. Kazde tutlanie riaz vzplanie. Dobre herecke obsadenie, v&borny pribeh, jednoducho zalozeny na klamstve. Dej sa krasne stupnuje. Na prvy a posledny pocit clovek s hl. hrdinom citi a to v strede, to si treba kuknut.

Helios (2020) (TV film)

Sucas pedagogickych osnov prosim !

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Akcia, nakladacka pekne po starom ako to panom slusi. Chlapci by mohli skusit aj nieco ine natocit aby to nemalo stale toho isteho ducha. Ved vizeraju stale dobre maju na viac. Arnold to uz vzdal

Hranice života (2005)

Zamotane suvislosti, viac casovych os, tieto filmy vyzaduju peer-to-peer prepojenie. Metrixove opakovanie chyb v realite. Kto bol co a z kade?

Sázka na nejistotu (2015)

Ekonomicka, financie, zisky, fluktiacia Obligacia Terminusy, je to ako na vlnkach hore dole, morska nemoc s kola von. Vyhravaju surfery

Pohádka pohádek (2015)

Velmi prijemne som ostal prekvapkany z pribehu. Carodejnice, priserz, princezne a princovia kral vsetko.

Red Dog - psí legenda (2011)

Psi protagonista, pes najlepsi priatel cloveka, psia klobasi nie. O psoch pre psov

Sliz (1988)

Sliz prisera mojho detstva. Akcna chobotina co sa usadi v mozgu jak moozgozrut. Proste klasika tyzchto rokov