Válka policajtů (2004)

Tak tohle je francouzská kriminálka jak má být - vynikající

My z konce světa (1975) (seriál) odpad!

Tak nudnej seriál ,s tak hloupým dějem a snad ještě protivnějšími postavami aby člověk pohledal!!! Opravdu velmi špatnééééé

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

excelentní představení Vincenta Cassela.Tento herec roste s každou rolí .Když si představím že jeho posledním počinem byly Východní přísliby kde byl vynikající tak zde nemohu jinak než 100%.Jinak film bravůrní francouzská kriminálka a její Velký návrat......

Skandály ze života zvířat (2008)

ty 3-4 megafóry ale stojí za to fakt :-D - jen nepochopím tak nízké hodnocení všech ? Ten fórek s tím Yetim nebo co to bylo :-D je opravdu na popukání !!!

Nouzový východ (2008)

naprosto přesně jak píše Hanys : Každý komentář tady mě připravoval na to jak to se mnou emocionálně zatočí :) ale boužel, nic se se mnou nedělo. Výborná Kate i Leo boužel nezábranili tomu, že jsem se celé 2 hodiny strašlívě nudil. Je nebavil jejich život a mě tenhle film. 50%

Wrestler (2008)

Velice působivé a věrohodné drama o wrestlerovi jménem Ram " JAM " .Mickey Rourke je zpět v plné parádě!!!

JCVD (2008)

Nikdy bych neřekl že Van Damme je herec. Tady ale hraje parádně .Bude to asi tím že hraje sám sebe :-) Ale i to může být někdy těžké ,zvlášť když někdo měl život tak nevyrovnaný jako on.Každopádně za odvahu a styl jakým to zde zahrál mu patří potlesk.Velká úcta a respekt

Maradona režie Kusturica (2008)

Jak již v tomto snímku zasnělo z úst Kusturici ,kdyby nebyl Maradona fotbalista byl by Revolucionář.A o tom asi celý snímek je.Je to pojeto velmi politicky.Neříkám že to není aktuální nebo že by mne názor Diega nezajímal ,ale točí se to stále furt dokola a nějak to chvílemi vázne. Ukázek ze soukromý málo, děj taky nic moc,a fotbalu ještě míň.A to Maradonu i Kusturicu uznávám ale tohle při vší úctě k oboum se moc nepovedlo.Jediné co mě bavilo byl falešný ale velmi spontánní zpěv Diega.....

Mamma Mia! (2008)

Krásná a sympatická Meryl fakt umí! Navíc jsem měl hrozně příjemný pocit , že herci si samo natáčení hrozně v Řecku užívájí .Film má tempo ,humor i dojetí navíc super hudba na léto do kina uplně perfektní:-)