Requiem pro panenku (1991)

Mrazivý,působivý,dojemný,excelentní.Takhe si PŘEDSTAVUJI film.Film který jěště týden po shlédnutí budete mít plnou hlavu

Noc patří nám (2007)

Trochu nevyvážený ale dobrý .Celý film stojí a padá samozřejmě s Joaquinem Phoenix, naopak mi nesedí Mark Wahlberg a Robert Duvall .Trochu mi to připomíná Východní přísliby,které jsou ale o něco lepší.Zde je napětí snad pouze v automobilové honičcce v dešti která se ale zase velmi dobře povedla.Dále tomu chybí větší "drajf" protože z těchto námětů (mafie,rusáci,drogy) se dá čerpat snad neustále....ale jinak povedený až na ten konec.

Hotel Rwanda (2004)

Vše podstatné tady bylo už vyřčeno......... jedním slovem -Vynikající mám stejný názor jako Kleopatra a KevSpa ...........

P.S. Miluji Tě (2007)

Bohužel jsem od tohoto filmu čekal více.Nápad s dopisy od mrtvého manžela byl dobrý nápad ovšem bez nějakého dalšího rozvinutí,vývoje a nakonec i vrcholné pointy.Opravdu jsem se chvilkama nudil.Podle mne je tento film hódně přeceněnej

Paříži, miluji Tě (2006)

Pro mne jako fajnšmekra na Francii přímo lahůdka ! Hudba velmi příjemná ve stylu Dimitri from Paris a provedení jednotlivých minipříběhů od nic neříkající pětky -Loin du 16éme (Walter Salles a Daniela Thomas) až po fantastického Toma Tykwera- 16. Faubourg Saint-Denis.U tohoto dílka bych se zastavil a napíšu toto : Je až neskutečné jak do nějakých cca 7 minut se dá nacpat děj,nálada,herecký výkon + pointa .Nemůžu se toho nabažit a jen závidím Tykwerovi jeho schopnost natočit s takovou lehkostí tuto věc.....

Smlouva s ďáblem (2000)

Vynikající je Fraser když je mafianský baron .A hlášky typu " co to tady je ? mouka,cukr ? Cocaina !!!!! nebo já umím španělsky! kdyby mě slyšely učitelka ! mě vždycky pobaví....ke konci ale trochu dochází dech....

Zobani (1993) (TV film)

Podle mne velmi dobře zahrané a napsané drama a to i přes obsazení brněnskými herci , kteří ač jsem sám brňák jsou po většinou velmi nevěrohodní. Kdo asi nebyl na vojně těžko pochopí celou absurditu šikany,neschopnost či přehlížení ze strany vojáků z povolání atd.Na neštěstíl jsem měl možnost něco podobného zažít i já ,takže z mého hlediska velmi věrohodné-bohužel.

Volání o pomoc (2007)

Adam Sandler mě opravdu velmi mile překvapil .Do ted jsem jej vnímal pouze jako herce který hraje se svou partičkou Steve Buscemi,Rob Schneider atd ty svý šílený komedie .Ale tady mne dostal.Tempo filmu je spíše komornější ale o to silnější je emocemi nabité finále .Jen bych to o něco zkrátil ..

Až na krev (2007)

Bohužel mám naprosto jiný názor než ostatní zdejší kritici.Mě se tento film snad ani nelíbil.Hrozně pomalu se to rozjíždí ,ty dlouhé sekvence mě baví v Tenkrát na západě ale tady ??Přitom námět dobrej , určitě se z toho dalo vytřískat více ale fakt nevím .Snad jsem to nepochopil nebo to holt není můj šálek kafe.

Casino (1995)

Casino je špička mezi filmy o sázení,intrikách a vůbec touze po výhře ať už v jakkékoliv podobě.Velmi dobře zde navíc hrají Robert de Niro,Sharon Stone a Joe Pesci kteří táhnou celý tento vynikající film.