Sly (2023)

Sterilnejší dokument by človek asi široko ďaleko nenašiel. Arnieho som ešte nevidel, ale o celú dĺžku Delorean vyhráva Still: Michael J. Foxa.

Neviditelný (2020)

Na druhý krát je to málokedy lepšie. Nie každý film pôsobí rovnako na prvý, druhý či tretí pohľad. Niekedy je to náhodou, náladou, inokedy vekom. Každopádne logické chybičky nájde každý, už len kvôli vlastnému chápaniu reality či logiky, asi preto že nie každý je taký že keď raz zažije niečo " divne" , automaticky to pripíše "halucinácii"... Každý znesie toľko, na koľko je stavaný..

Babovřesky (2013) odpad!

Pamätám sa ako by to bolo včera. Kamarát ktorý má rady české komédie, mi pustil túto "komédiu" že pozri si to, je to fakt zábava. Bola tuším sobota poobede okolo tretej keď som to začal pozerať. Vypil som pomaličky dve pivá, tri poldeci čo mi ponúkol a nebol som ani v polke filmu.. Keď sa mi to podarilo dopozerať, bol som unavený viac ako po 12ke v práci. Jediná vec čo mi utkvela v pamäti je Lucka vo tričku XXL a jej krásne nohy, to je fest sakra málo...

Krev šampiona (2016)

Mám problém s väčšinou tunajších takzvaných expertov, asi preto že každý sa tvari ako majster sveta v nejakom žánri. Keďže sa jedná o životopisný prípeh, konkrétne detaily sa musia dodržiavať. Ak  teda ide všeobecné informácie putujúce svetom, ktoré sú nezvratne dané... Zvyšok si doplňte sami...

Pár správných chlapů (1992)

Ale áno, po dlhšom čase a "vyzretosti" ako sa vraví dávam plnú. Prečo? To je na vás, pozrite si ho a uvážte sami. Vraví sa že časom prichádza múdrosť, sú výnimky u ktorých to platí, toto je jedna z nich u mňa.🤷

Král Tulsy - Go West, Old Man (2022) (epizoda)

Vynikajúci pilot a parádny vstup Stalloneho na malú obrázku. Karty rozdané, hráči predstavený, poďme sa pozrieť čo s nimi dokážu.

Trol (2022)

Ako už popisali iní, je to mix Konga a Godzilly ktorý má samozrejme podobu nórskeho Trolla, keďže sme v Nórsku. Klasická klišé od logiky (v každom aspekte) cez typické postavy (vojak, vedec, hacker..) dávajú divákovi to čo už videl x-krát a samozrejme očakáva aj tu a dostáva sa mu to vrchovate. ALE vizuál a samotná dĺžka filmu, vám postačia na zábavný oddych a škrtanie políčok kde na konci, tým myslím poslednú scénu než skončia titulky, v pokoji môže každý povedať BINGO 😉

Jan Žižka (2022)

Neviem či to je strihom, kameramanom, alebo neschopnosťou režiséra, ale scenár je vždy základom.. tu mi chýbali asi všetky aspekty okrem herectva..

Děti si nech! (2021)

Sto ľudí sto chutí sa vraví, tu tá pomyselná stovka mala asi blbý deň ktorý sa odrazil na hodnotení.

Smrt na Nilu (2022)

Dal som si tri verzie v jeden deň, 2022-1978-2010. Najlepšia je seriálová verzia so Suchetom. Ustinov bol zvláštny ale budiž. Kenneth to pojal veľkolepo a digitálno-vizuálne nádherne. Parník netradične sklenený, aby sa líšil od starších verzií, plejáda známych hollywoodskych hviezd a jeden tragický príbeh lásky. Malé/veľké zmeny boli v dnešnej "dobe" asi nevyhnutné, tie isté repliky v konkrétnych scénach potešili. Potiaľto žiadne ťažké výtky. Zmena v odchode personálu z lode? V "padajúcom kameni", laku/atramentu za farbu je ok, až na to že si z nej vytlačila na paletu ale už ju nepoužila??. Ale najväčší logický laps ktorý na nás vytiahol v závere jednoducho nedokážem odpustiť. Príbehy Poirota stoja a padajú na neochvejnej logike jeho šedých bunkách mozgových. Prečo teda tie naše zabil teatrálnym divadelným skonom JEDINOU GUĽKOU, zo zbrane, prakticky hračkou ktorá by tú úlohu nezvládla???

Ovládací panel
6 bodů