Fargo - Season 5 (2023) (série)

Konečně. Po dlouhé době (i v rámci Farga) série, která dokonale funguje ve všech směrech. Juno jako dobrá duše/nasraný tygr byla skvělá volba, Hamm jako mačík jakbysmet a Leigh se pro tu železnou lady narodila. Jen když se objevila ta nesmrtelná linka, byla jsem z toho dost rozpačitá. Oni to ale nakonec dokonale ukočírovali, nijak nám to nenutili, věř si, nevěř, a Sam byl prostě divnoňunin jak bič! A ten šťastný úsměv na konci, tomu se kurva říká katarze!

Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

DavidWebb si odpověděl sám - jo, žijeme v limbu, generace sklopených hlav mám dost v reálném životě, ještě tak se dívat na to, jak všichni v jednom kuse čumí do mobilů. Takže pokud chce někdo vyprávět příběh, logicky jej zasadí do doby předinternetové... Tohle mě bavilo, obě časové linky měly něco do sebe, nulová woke masírka a Simon si toho zkrachovalce vyloženě vychutnal. Na Netflix překvapivě výborné.

Barbie (2023) odpad!

Takže si to shrňme. Laskavá a dobře naladěná dostane od frustrovaného a naočkovaného smrada okamžitě nálepku FAŠISTKA, a zdá se že je to, vzhledem k ostatním v té scéně, v pořádku....  Kenů je mi celou dobu líto...  Femky -  Ferrera to vystihla - posraly jste to......  - Naštěstí, u nás v Evropě jsme zaostalí, takže mi předevčírem cizí muž podržel dveře a já mu s úsměvem poděkovala. Tímhle USA bordelem se trápit nemusím 🙃

Idol (2023) (seriál)

Doufám, že seriál viděl milion děvčátek, která touží být hvězdami šoubizu. Že by tomu poselství porozuměly, to už je další věc.... Co mě rozesmutnilo nejvíc, jsou lícní výplně slečny Depp. Krásná, mladá, známá, a přesto to není dost..... Ale tak nějak se to vlastně celé doplnilo.... Tímto zdravím tu chuděru Taylor Swift.  Prachy totiž nejsou všechno, přátelé 😎

Berlín (2023) (seriál)

Ok, víme, že Berlin je zmrdíček. Ale chceme úžasnou krádež, máme ji, pak se to celé sere, protože sex a láska. Naštěstí je to ve Francii, takže připitomělé oblouznění, a mezi Španěli, takže šukatůra, a stále v mezích běžného světa. Žádné gender nevyjasněné osoby. Děkujeme, a taky že žádné Tokiodrama, holky v pohodě, brejlatá vtipná, hodní kluci, co víc si přát. Povedlo se.

Saltburn (2023)

Ok, chvíli jsem tomu mrkáčkovi věřila. V momentě, kdy krvavě vyprstil sestru, to byl jasný Talentovaný pan Oliver. Konec pak snad nemohl nikoho překvapit. Vlastně od toho prstění dost nudné a předvídatelné. A mně dost vadí, že je ošklivý. Nevěřím paní domu, že něco vidí v těch úzkých očích. Ovšem, pokud si odmyslíme hlavu, pak je Keoghan ve finálním tanci naprosto úžasný. Asi jim všem zatančil nahý 😎

Grand Prix (2022)

Sedlo mi to. Obešla bych se bez Kozuba, je furt stejný. Jinak ale skvěle obsazeno, Donutil tentokrát nesral, Marek, Anna, Eva i Tatiana skvělí. Malé Prušinovského režijní vtípky mě několikrát rozchechtaly, a to se často nestává. Třeba jak ti Poláci míří vodorovně a pak skloní ruce níž... 🤣🤣. A příběh vyloženě milý. U mě jednoznačně JP vítězí nad PK.

Pán času - Zvíře z hvězd (2023) (epizoda)

Neskutečné zklamání. S velkou bídou jedna za Davida a Kačku. Ale to, co mezi nimi bývalo, se bohužel vytratilo někde mezi Jasonem/Rose a přiblblými hemzy o nebinárnosti.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Už tenkrát jsem to milovala. Bylo mi přes třicet a myslela jsem, že všemu rozumím. Teď viděno s odstupem dvaceti let a miluju to ještě víc. A chápu víc. Krása, každá další série lepší, než předchozí. Malý zázrak. A vzkaz pro Mamlase - zlato, jsi celá Claire 😎

Vetřelec: Covenant (2017) odpad!

To jako vážně? Ridley, ten zbožňovaný, nechá běhat lidi po cizí planetě bez skafandru? Sorry, neberu.