Sneengle (2021) (seriál)

Za vrieskajúce decko na chodbe v zime s poletujúcim sniežikom by zobrali policajti asi každého na Slovensku, kto by bol zaňho zodpovedný. Decko by odobrali, zastavili by sociálne dávky, a dieťa by bolo v decáku. Aspoň v teple. Neviem ako to majú vo Švédsku... Feťácka ožratá piča si zmyslí, že chce akože rodinu s deckom či čo. No proste jej to nevyjde, lebo je ožratá feťácka piča. A celá táto tragédia a nonsens odohrávajúca nasierajúca dráma sa odohráva v dnešnom Švédsku. Nebavilo ma to. Najväčší dojem mám z behania po balkóne tej podivnej bytovky, a to nie je dobrý dojem.

Kryptid (2020) (seriál) odpad!

Vzťahová kokotina tváriaca sa ako horor. Horor sú tam iba dialógy. Občas niekto vybuchne, okej. Proste jazero, blbosť v jazere, blbí tínedžeri, blbí dospelí, mŕtva maminka, dcérenka kreslí mrte "umenie" a la škôlka. A to je všetko.

Tár (2022)

Mávala tou paličkou až priveľmi. Proste palpiča!

Vražedný okrsek (2023) (seriál) odpad!

Odporný obézny feťácky alkoholik tupý ako poleno si to serie svetom ani nevie ako. Narobí si štyri deti bez prachov, bez zázemia a triezveho mozgu. Bývalý junior superboxer a celá jeho prisťahovalecká rodinka z otcovej strany je superpyšná. Na čo? Kretén mlátil kreténov, až sa nakoniec sám stal kretén. A pridal sa k ďalšiemu superkreténovi, ktorý pod amfetamínmi robil superkokotiny. Ak niekto kladie odpor pri zatýkaní, je samozrejmé, že policajti majú možnosť využiť násilné metódy. Keby na mňa zaútočil bývalý boxer pri zatýkaní, tak by som ho zmárovala ešte viac ako tí policajti. Síce neviem, prečo tam boli ôsmi či koľkí, ale to, že tam ziapal, a že to natočila nejaká piča s kilom zlata na tučných rukách a krku nie je dostatočný dôvod na tento chabý dokument. Ďalej sa tam rozoberajú rasistické vraždy. A percentá – koľko postrelili či zastrelili černochov oproti bielym. Myslím si, že to nie je o rase, ale o mentalite a výchove. Prečo asi policajti museli zasahovať pri černochoch vyše 80% zo všetkých prípadov?! Pretože tí černosi sú proste tupí idiotskí kokoti. Asi preto. Možno sú tam kokoti úplne všetci. Aj tak nerozumiem tomuto dokumentu. Prečo a na čo vznikol? Druhá strana tam mimochodom nemá nijaký priestor.

Vlk viking (2022)

Nič nového pod Slnkom, ani pod Mesiacom. Proste vlkolak, a čo má byť? Keď je spln Mesiaca, tak sa zvyčajne rýchlejšie opijem a mám tiež červené oči ako vlkolak. Ráno sa preberiem v posteli bez toho, aby som si pamätala, ako som sa do nej dostala, prípadne mám červenú papuľu buď od rúžu, od vlastnej krvi - ak mi niekto prijebal v krčme, a ak od krvi niekoho iného, tak sory. Ak som prípadne niekoho zožrala, tak sory. Ak som z vás urobila vlkolaka, tak tiež sory. Potom si zvyčajne urobím praženicu, ktorá nemá chuť, rovnako ako tento film.

Bažina (2020) (seriál)

U pičku materinu! Taký v piči seriál o srbských pičiach a píčusoch. Taká slabšia, do očí a uší bijúca napodobenina prvej série True Detective. Neverím, že všetky ženy v Srbsku sú buď kurvy, alebo feťáčky, alebo feťáčky a kurvy 2 v 1, ani neverím, že všetci chlapi sú ožratí nadržaní píčusi, ktorí si mrdaním vymrdali polovicu mozgu. Ak by to tak bolo, bolo by to fakt v piči. Cesta, ktorou sa policajti mali uberať na začiatku, im napadla až na konci. To by napadlo každej piči.

Gannibal (2022) (seriál)

Japonskí psychopati natočili seriál o japonských úchylákoch, ktorí žerú ľudí. V špeciálne debilnej dedine – Kugo vládne špeciálne debilný klan – Goto, kde im stará mama odmalička vtĺkala do hláv, že okrem nich sú všetci ľudia iba chodiace mäso. Starú mamu zožral medveď – to znie skôr ako z Borata. A keďže zožrali aj policajta, do dediny príde druhý policajt aj s rodinou, aby prípad vyriešil. A dcéra sa samozrejme volá Maširo. Tá polku seriálu necekne ani slovo, lebo má vraj traumu, zato je schopná hrať sa s odhryznutým prstom, ktorý dostala výmenou za cukrík od hlavného kanibala veľkého tri rite. A všetko to smeruje k akejsi Slávnosti zasľúbenia, kde tej ohave dávajú ako obeť zožrať dieťa. Lebo mladé mäso je samozrejme najlepšie. Najzaujímavejší prvok tam bol jedinec s polkou ksichtu, ktorý tam ale dokopy hral asi päť minút, lebo CGI tej polovice ksichtu bolo asi drahé.

In from the Side (2022) odpad!

Hairy Everywhere and Asshole Production presenting V riti zboku. Aha, konečne som pochopila najdebilnejšiu hru v histórii ľudstva - ragby. Členovia družstva musia byť gayovia a mrdať minimálne jedného člena z tímu. Inak by to asi nefungovalo. A okrem behania po trávniku s nejakou podivnou loptou, ktorá vyzerá ako obrý čípok do riti v tom vlastne nič viac nevidím.

Království lesku: New York (2023) (pořad) odpad!

Čo, doriti, bolo toto? Povrchní, škaredí, afektovaní šašovia s mizerným vkusom. Dobre, majú plné rite peňazí, ale keby som bola taká bohatá, bolo by mi trápne a detinské o tom hovoriť a vystatovať sa tým (aj to už svedčí o nízkom IQ, takže neviem, odkiaľ tie peniaze nahrabali, pokiaľ ich nezdedili...), a druhá vec je, že aj vo Versace, Gucci, Louis Vuitton môžu vyzerať úplne nahovno. Versace im za šaty naúčtuje 10 000 dolárov a aj tak vyzerajú ako z kontajnera (ale oblečú si to iba preto, lebo je to drahé). Neviem, či by som s miliardami na účte chcela prísť na párty oblečená ako ružový pštros. Tak by som nechcela prísť na párty ani s účtom 0,00 €. Hrajú sa na skvelých priateľov, bozkávajú sa na líca pol metra od seba s vyškerenými umelými zubami... Peniaze vám nekúpia rozum, vkus, priateľstvo ani lásku.

Temnota bez konce (2023) (seriál)

Aj ja som si minule robila vatru pod molitanom. Zhorelo všetko okolo, okrem mňa. Asi som ohňovzdorná. Alebo skôr: Zlá zelina nevyhynie. Je mi ľúto tých mladých ľudí, ich rodičov a bla bla..., ale všetci doplatili na to, že išli počúvať odrhovačky trápnej skupiny, ktorej členovia boli navyše tupí ako polená. Majiteľ klubu Kiss úplný idiot - spraví z nejakej podivnej drevárne klub, na strop dá kvôli odhlučeniu polyuretánovú penu napustenú kyanidom či čo, hasiace prístroje odstráni, lebo sú vraj škaredé, zavolá debilnú kapelu s ohňostrojmi a ruky hore, hor sa zabávať! Ako vidím, v Brazílii je tiež veľa debilov a skorumpovaných čurákov. Nechápem, prečo to má popis mysteriózny.