• Fantasy

Astro Boy (2009)

Pěkný, roztomilý a na začátku trochu smutný. Jaké dítě by si neoblíbilo kluka s nagelovanými vlasy a raketovými boty. Chvílemi vám je na brečení a pak vám pohádka vyčaruje úsměv na tváři, a samozřejmě nechybí napínavý závěr kdy čekate co se stane a to rozhodne jestli se usmějete nebo rozbrečíte ale to vám neřeknu podívejte se sami. Ale jednu věc prozradím: po tom všem je scéna nad kterou trochu povytáhnete obočí a nevíte co si myslet. Film to byl pěkný.

Hurá do pravěku! (2012)

Opravdu pěkný. A proč takové hodnocení? Protože mě tenhle film zabavil v opravdu pochmurné a nudné chvíli mého života.Byl jsem hrozně znuděný a nemohl sem vyhrabat žádný pořádný film co by stál za to a teď je tu tohle. Na první pohled nic moc ale jak mě to vracelo do let kdy sem byl malý děcko tak mi to dost zvedlo náladu. U takovýchhle filmů mi je smutno že nejsem malej capart, pro ně to muselo být opravdu úžasný film. Chápu že se někomu nemusí líbit červený dinosaurus s řasami co chrání a kamarádí se s ostatními dinosaury ale mě to přišlo roztomilý. Mě ten film zabavil a líbil se mi a proto dávám takové hodnocení.