What Is It? (2005)

Dechberoucí, podmanivé a po čertech bizardní. Crispin Glover si bere do úst leckoho a nejvíce mu v oku leží Shirley Temple (mimochodem velvyslankyně USA v ČSFR v letech 1989 - 1993) a Michael Jackson. To lze pochopit, Glover má američany a jejich náturu přečtený a nabízí jen svůj náhled na věc. Angažování herců s downovým syndromem je velká výzva se kterou se všichni zůčastnění poprali velmi obstojně :) Co říci závěrem? To se prostě každý den nevidí.

Stray Dogs (1985)

Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Radko, jinak hudba fakt skvěle šlape a chlapík (fanoušek) je ultrabizardní :)

I Hate You Now (1985)

Při každém záběru na oko (to špatný) toho dealera jsem dostal záchvat smíchu :D námět je sice neoriginální, zpracování a bizardnost je ale podmanivá, jako u všech Kernovek..

Woman at the Wheel (1985)

Nick Zedd a jeho perfektní pasácká hučka s bizardně gigantickým kšiltem je prostě nepřekonatelná.

Thrust In Me (1985)

Dlouhatánský cumshot na mrtvou transku, to se jen tak nevidí :) skvělý obraz punkového Manhattanu. Chvílemi je Nicky na můj vkus až moc hustej...

You Killed Me First (1985)

Pochopitelný, lehký, všechno zdůvodněno, nad ničím se nemusí přemýšlet. Jen to pubertální děvče, co hrálo hlavní roli měli míň nafetovat, než ji pustili na plac. z jejích zornic jsem byl dost dlouho nesvůj, holt underground se vším všudy :D

Manhattan Love Suicides (1985)

Další z mnoha lahůdek z režie Richarda Kerna, vynikající hudba, perfektní kamera a Manhattan underground :) vtipně bizardní přeháňka pobaví, hardcore scény vzruší...co víc si přát? :)

Navždy svoji (2013) (seriál)

Domino rulez!!!! zaplať pánbůh za tuhle show!!!! :D

Američtí kaskadéři (2013) (pořad)

Chápu, že se to asi většině uživatelů moc nelíbí, ale podle mě je to vynikající show, která nemá obdoby. Samosebou člověk nesmí vnímat pohledy do zákulisí a vyfakeované každodenní drama, ale užívat si bizardní nápady kaskadérů a jejich realizaci. Pro příklad : frajer se rozjede v sanitce z přelomu 80 a 90 let, vyjede na nájezd, vylítne a nacamrá to rovnou do postavenýno návěsu od kamionu :D WTF? :D kde tohle člověk uvidí.? a hlavně jeho hlava následně zapasovaná mezi volantem a traverzou z návěsu? fantazie :D