• Fantasy

Dannyho parťáci 3 (2007)

Velmi příjemné zakončení této trilogie. Tento díl sice jel na takovou vážnější notu než jednička a dvojka, ale i tak si držel humor. Dle mě v tomto díle byla nejzajímavějších hlavní loupež trilogie. U všech sem cítil ten pocit napětí (u dvojky nejméně), ale tady... Tady nejvíce. I přesto je ale jednička pro mě nejlepší díl trilogie.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Nejhorší díl této trilogie. Přesto 4*. Nemá kvalitou jak na jedničku, tak ani na trojku. Může za to ten fakt, že je děj moc překombinovaný a složitý. Také to, že v tomto filmu je nejméně zajímavá hlavní loupež z celé trilogie.

Dannyho parťáci (2001)

Rozhodně Ten NEJLEPŠÍ komediální heist movie. A ne jen to. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Takhle dlouho jsem se u filmu nebavil. Ano, ale proletěl jako by nic. A to nevím jestli je dobře nebo špatně.

Obklopeni dcerami (2016) (pořad) odpad!

To je něco tak nezajímavého a nudného, že se divím, že je to vůbec vysíláno. Dobře. TLC je prostě stanice o hovně, 24/7 vysílají příběhy o lidech. Normálních lidech. I když vlastně ani ne. Tohle to veledílo je o rodince, která pravděpodobně neví o existenci potratu, a proto mají asi šest děti. And thats it. Jo. To TLC (ne)umí. Dělat zajímavé příběhy o lidech

Spolu to dáme (2017)

Průměrný film, který nějakým způsobem nezamrzí, ale ani nenatchne. Je to takovej ten typ Pro-Life, který je většinou hodně nudný. Tohle ale bylo alespoň komedie a nebralo se všechno tak vážně. Což je + filmu. Ale jeho natočení bylo téměř zbytečné

Psí poslání (2017)

Citová vyděračka, která funguje jen na ty, co mají rádi psy. Takže na mě nefungovala. A sralo mě to. Možná by to byl fajn rodinný film, kdyby se nesnažili, aby to byla citová vyděračka. Pro pejskaře ráj, jinak nic moc. Schválně... Přečtěte si ostatní recenze.

Poklad z půdy (2018) (pořad) odpad!

Co to pořád do tý televize serou za sračky???

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Každej kurva umí stáhnout videa z YouTube a dát je do rádoby vtipného pořadu. Tohle nepatří do televize. Ještě horší je použití dalších rádoby vtipných momentů z Krejzových...

Příchozí (2016)

Nejzajímavější film o mimozemšťanech, co jsem kdy viděl

Marťan (2015)

Dokonalé, stejně jako kniha