Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Istejších 5 * som snáď ani nedal. Krásne dielo so skvelou myšlienkou, ešte lepšími výkonmi hercov a ešte lepším prevedením, kde sa mi náramne páčili pasáže pri prechádzaní medzi spomienkami, ktoré zvládol Gondry dokonale. Nedá mi nespomenúť aj Pána Kaufmana, ktorý skutočne vie ako na to.

Osvícení (1980)

Horory moc nemusím ale táto kombinácia Stanley & Jack ma totálne dostala. Keď si spomeniem na scénu, v ktorej sa syn hlavnej postavy preháňa po chodbách hotela na tom detskom autíčku, mám riadne zimomriavky ale zároveň chuť vidieť to znova. Kubrickovská atmosféra ako sa patrí.

Wholetrain (2006)

K tejto tématike mám dosť blízko, a aj napriek nie dobrým hereckým výkonom, to považujem za najlepší počin z kategórie ''graffiti hrané filmy''.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Pekný, náučný príbeh o dvoch najväčších IT gigantoch, ktorý určite zaujme aj ľudí, ktorí sa o túto sféru príliš nezaujímajú, no pre fanúšikov okien či jablka povinná jazda.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Dych vyrážajúci dokument o krásach našej Zeme ( a že ich je dosť ), pri ktorom som sa asi najviac zamýšľal nad tým ako sakra dokázali tvorcovia natočiť tú ktorú scénu. Jednoducho krása, ktorú som odhodlaný si dať kedykoľvek znova.