Agent (2019) (seriál)

Minisérie je super. Jeho mi líto není. Prostě součást práce ho zabila, ale kdyby byl opatrnější, tak to mohlo být vše jinak.

Agent - Doma (2019) (epizoda)

Jeho touha být u všeho se všemi ho nakonec dostala.

Agent - Ryba musí plavat (2019) (epizoda)

Parádně se to rozjíždí. Škoda, že to příští síl končí. Těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně.

Agent - Zvláštní páry (2019) (epizoda)

Musím říct, že Nadje nezávidím, ale tahle dějová linie mě tak nebere. Vše ohledně Eli je jiná písnička. Klobouk dolů před špiónem takového kalibru.

Agent - Sám v Damašku (2019) (epizoda)

No tak to se slušně rozjel. Sýrie je už jiná písnička. Musím říct, že tady už to není jako v Argentině. Tady se s tím už neserou.

Agent - Co je nového, Buenos Aires? (2019) (epizoda)

No jestli i reálný Eli takhle akční, tak se fakt divím, že ho do akce pustili. Na druhou stranu jeho první nasazení.

Agent - Imigrant (2019) (epizoda)

Takovej klidnější rozjezd, ale mám velký očekávání.

Rodina na baterky (2021)

Musím říct, že mě to neskutečně oslovilo. Bylo vřelé, nenucené a takové reálné. Hudba na konci super pozitivní. Nic jsem od toho nečekal a nakonec jsem to dokoukal s úsměvem na tváři.

Wonder Woman 1984 (2020)

Kolosální hovno o ničem. Příběh byl napívanej asi jako přejít přechod pro chodce na zelenou, akce nulová, hlavní záporné charaktery úplně tragický. Sakra jako vážně tuhle blbost za miliony dolarů nikdo neomlátil ty režisérce o hlavu?

Mládí (2015)

75% Je to uklidňující, příjemné a vlastně strašně jednoduše hluboké.