Kapitán Phillips (2013)

Tom ma donútil opäť plakať a to pri jeho záverečnej scéne. Film zo začiatku ide na to pomaly no časom sa tempo a napätie stupňuje a kapitán Philips má pred sebou ťažkú úlohu. Zachrániť posádku, loď, seba a premôcť pirátov. Budete mu fandiť a dúfať ze to celé zvládne a hlavne prežije. Na filme som nenašiel žiadne mínus takže 10/10

Dokonalý trik (2006)

Film geniálny už od začiatku. Aj keď isto budete zmätený z toľkých časových skokov, na konci sa vám všetko vyjasní a nebudete mať slov. Záver rovnako šokujúci ako pri Gone Girl. Jednoducho súboj dvoch veľkých kúzelníkov a ešte väčších hercov. No zvíťaziť môže len jeden.

V hlavě (2015)

Výborný film 🎥 Jeden z najlepších od Pixaru. Pobaví, rozplače donúti zamyslieť sa nad životom takže cieľ splnil. Nudiť sa pri ňom nebudú ani dospelý. Proste bomba! 💣

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Myslím si, že filmu 30 ročná pauza neublížila, ale skôr prospela a nečudujem sa že láme rôzne svetové rekordy. Nové postavy si zamilujete a hercov čo ich stvárňujú tiež, pretože ich zahrali geniálne. Old school hercom sa nedá nič vyčítať ich výkon sa od posledného filmu nezmenil. Záporák Kylo Ren má veľa fanúšikov ale aj haterov. Z rozumného hľadiska to bola geniálna záporná postava. Jeho záchvaty hnevu budete milovať. V tomto diely pribudlo do filmu aj o čosi viac humoru a eastereggov na staré časti. Efekty 21. storočia Star Wars sedia na 100% a zvuky tiež. 3D zážitok je isto tiež neskutočný. Na záver by som len dodal že posledných 30 minút filmu si budete pamätať.