Nebe existuje (2014) odpad!

Pozerali sme to na ANJ asi najhoršia hodina vôbec

Doktor Strange (2016)

Podľa mňa jeden z najlepších filmov od Marvelu ak nie aj najlepší :) film pobaví , zaujme je plný zaujímavých a nových vecí čo sme ešte od Marvelu nevideli

Zdrojový kód (2011)

Výborný film. Skvelý Jake Gyllenhaal, pre takéto role sa proste narodil. Film je akčný, emocionálny a "hlboký". Nebude v ňom chvíľa keď sa budete nudiť a pri konci vám možno vybehnú aj slzy do očí. K dokonalosti chýba málo. Uvidíme ako dopadne druhá časť, pretože tie väčšinou bývajú horšie

Warcraft: První střet (2016)

Špičkový film... Nechápem hodnotenia kritikov keď tomu dali meta skóre 33, ale nenechajte sa odradiť. Film naozaj stojí za to. Orkovia sú spravený výborne, herecké výkony sú tiež super a vsunuli tam aj pár geek vtipov pre fanúšikov. Ak viete aspoň čo to o Warcrafte mali by ste ísť

Vikingové (2013) (seriál)

Môj tretí najoblúbenejší seriál po Game of Thrones a Breaking Bad :) odporúčam ak ste na taký druh a žáner fakt top ... Dobré herecké obsadenie , boje aj intrigy 1. Séria 90% začiatky ale rituál top 2. Séria 85% 3. Séria 95% súboje , finále , zrada

Hra o trůny (2011) (seriál)

Seriál ktorý si právom zaslúži pozornosť akú má. Tvorcovia a herci sa neflákajú a podávajú fakt špičkové výkony, že divák sa teší ale aj bojí sledovať ďalšiu epizódu pretože nevie čo sa môže stať. Seriál plný zvratov, nečakaných udalostí, rôznorodých charakterov ale aj mien z ktorých si zapamätáte akurát tie hlavné. Spočiatku celkom plný erotiky, ale tej časom dosť ubudlo a venovali sa skôr akčným scénam a príbehu. Jedna dôležitá rada do života: Nemajte svoju obľúbenú postavu, pretože umrie! 1. Séria 90%, 2. Séria 80%, 3. Séria 90%, 4. Séria 95%, 5. Séria 90% a 6. Séria 80% 7. Séria 70% 8. Séria 40%

Černá labuť (2010)

S baletom nemám žiadne skúsenosti, ale film ma zaujal. A aj keď je film o balete tak nenudí, práve že zaujme diváka do deja. Film ponúka pár erotických scén, psycho scén ktoré možno ani nebudete chápať a len vám zamocú hlavu. Inak to bol skvelý film s dobrým príbehom a hereckým obsadením ktoré sedí.