• Krátkometrážní

M83: Wait (2012) (hudební videoklip)

Lepší závěr si trilogie nemohla přát, nejednoznačné, ale velice působivé video se snovou hudbou, která k němu dokonale pasuje.

M83: Reunion (2012) (hudební videoklip)

Po hudební stránce už píseň tolik nevyčnívala, pouze videoklip fungoval jako slušně stylové pokračování. Slabší 4*

Midnight City (2011) (hudební videoklip)

Po hudební stránce zajímavé, stejně tak i videoklipově, je to dosti emotivní, ale na plný počet tohle dílo nevidím.

Pán času - The Haunting of Villa Diodati (2020) (epizoda)

A kvalitou ještě výše, než minule. Výtečná, zpočátku duchařská atmosféra příběhu, který se stylově dotýká historie hororu a začíná samozřejmě za noční bouřky. A scénář se také pokouší, aby všichni ti společníci nebyli jen tak do počtu. Mám radost, že tahle série je zatím až na jednu výjimku úplně někde jinde, než (marně) se hledající jedenáctka.

Láva (2015)

Sympatický nápad s pokusem vyloudit příjemnou náladu, bohužel byl snímek příliš dlouhý na to, abych řekla, že příběh byl vážně o něčem. Slabší 3*

Ptáčátko (2016)

Neuvěřitelně roztomilé a zároveň dostatečně krátké, aby se to nerozplizlo do sladké kaše. Výtvarná stránka je výtečná. Silné 4*

Little Quentin (2010)

Moc se mi zamlouvala stylová hudba skloubená se stylovou animací, a ten překvapivý zvrat mě vážně usadil... závěr nemohl dopadnout typičtěji, přičemž oceňuji, v jakém duchu vyzní. 5*

Nahrávka (2014)

Po stránce animační opravdu nic výjimečného, ale snímek stojí na dobré, neotřelé pointě a nestihne obsahovat dějovou vatu. Je to zajímavý, vtipný a zároveň dost depresivní kousek.

Big Bang (1990)

Eko snímek s trefnou pointou, pasující hudbou, dobrými nápady a jednou zatraceně velkou jehlou. Lepší 3*

Life (2003)

Dobrá pointa, ale nic jiného na tomto kraťasu nelze vyzdvihnout. Jakýpak je poměr výrobního odpadu k úspěšným produktům?