Oni 2: Noční kořist (2018)

Trochu iný scenàr tu je ich viac než 3 kusy aj tu padajù životy vrahov.

Lucifer (2016) (seriál)

Strašná namotávka toto a Dexter sú moje 2 najlepšie seriály čo som videl. Zlo trestá zlo a to sa nedá nemat rád:-) Prvá séria fantastická a už finišujem druhú a stále kvalitka,

Lucifer - Série 1 (2016) (série)

Prvá séria bola tažká bomba pre mna ,a to mám pred sebou poslednú čast na z nej na dopozeranie z ktorej som videl 5 minút a teším sa jak ju buchnem :-)

Jigsaw (2017)

4 hviezdy tomu strelím lebo nato aké horory posledné roky točia to bolo celkom fajn. Tobinko si tu zahral ale nechcem písat nato tažké spojlere. A za titulkami nič nie je zbytočne nečakajte jak ja :-)

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

4* so zodretými ušami, vo filme sa mihli aj Stallone a Hasselhof čo ma až zarazilo . . .

Mimi šéf (2017)

Velmi vtipná rozprávka nabitá akciou a navyše Timova fantázia nepozná žiadne hranice . V mojich očiach najlepšý animák čo som tento rok videl. 100%

Kráska a zvíře (2017)

Vizuál to tahá velmi ,ale velmi hore. No texty piesní strašne sprosté bohužial som to pozeral v dabingu,ale pod 4*hviezdy nejdem . Jeden z filmov ktoré sa oplatia pozriet v IMAXE .

Skrytý nepřítel (2016)

Tažká nuda po hodine príde trochu malé napatie no, ale to nestačí . 45%

Rozpolcený (2016)

Na tú prepálenú stopáž (2 hodiny) v tom filme bolo pre mna málo napatia, no zas netvdím že to bolo zlé.