Ajťáci (2006) (seriál)

Najdokonalejšie sú síce asi len prvé dve časti.. ale aj tak... smiech garantovaný. :D

Milionář z chatrče (2008)

Najlepšie boli aj tak záverečné titulky v kine: Nezabudnete tento film ohodnotiť na www.csfd.cz.. :D

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Bol to taký dobrý pocit, keď som celú tu dobu nemala ani tušenia o tom, o čo vlastne ide tým postavičkám za monitorom... a na konci prišla taká úžasná žiarovka a všetko to do seba perfektne zapadlo... respect

Po přečtení spalte (2008)

Jediná vec, ktorá ma naozaj donútila zasmiať sa na tomto filme bola kolonka s nápisom komédia... úplne vedľa.. hoci, naozaj neviem, kam by som toto zaradila.. najradšej asi do drahého odpadu s hviezdnym obsadením, ktorý nič nezachráni..

Stmívání (2008)

Po absolútnom sklamaní zo strany hercov, po absolútne nefungujúcej chémii medzi nimi, po tom, čo som v jednej scéne zazrela Edwardove šošovky a po tom, čo sa hlavný hrdina nedokázal ani len poriadne chytiť skaly.. nespomínajúc absolútne nemožný strih a réžiu. Úplne vhodné pre nenáročného tínedžerského diváka. Ale ešte tu stále ostala dobrá knižná predloha a dobrý soundtrack. To však na záchranu nestačí :)

Úkryt (2002)

Nezabudnuteľný thriller, nenechal ma ani len minútku sedieť na pokoji.. super

To, co dýchám (2007)

Trošičku pripomínajúce Iňaritu, trošičku ako keby sa to nevedelo rozhodnúť, či to bude len zlepom krátkometražných filmov alebo ucelený príbeh, ktorý sa napokon podarilo prelepiť troška viditeľnou páskou. Ale vcelku dobré, veľmi dobré.

Výměna (2008)

hm, ani neviem, čo na toto napísať... proste to išlo, a išlo, a išlo, a išlo.. až bol koniec.. bolo to pekne chronologické, len som nechápala, či mám súcitiť s rozsekanými deťmi, trpiacou matkou alebo jej synom.. za takmer dve a pol hodiny toho Clint stihol pekne veľa a naozaj som mala pocit, že sa to posunulo od jednej témy k druhej akoby sekom... Ale vyčítať mu niečo teda nemôžem..