Queer as Folk (2000) (seriál)

No co k tomu říct......nebo napsat. Těžko se to popisuje, protože v hlavě to udělá takovej maglajs, že se i špatně usíná. No a teď vážně na vysvětlenou. PROČ UŽ JSEM TO NEVIDĚL PŘED DESETI LETY! Je to skutečně úžasně vymyšlený, propracovaný, uvěřitelný, perfektně natočený a plný emocí. Diváka to vtáhne přímo k hlavním hrdinům ke stolu. Někdo by mohl protestovat proti tomu všudypřítomnému sexu, ale nějak mi to po pár dílech přestalo vadit. Chápu některé výroky kritiků, ale kdo tomu nedal alespoň ***, tak je nespravedlivý. Zatím jsem u 12 dílu, tak nemohu hodnotit celý seriál. Ovšem to co jsem shlédl, to je parádní scénář, brilantní režie a profi kamera a střih. Sečteno a podtrženo s hereckými výkony účinkujících je to excelentní dílo.

Dark Matter (2015) (seriál)

Je to dost dobrý. Kecy chudáků, který čumej na Růžovou zahradu nebrat. Má to spád, pointu, triky jsou dost dobrý..... nejsou vidět žádný kraviny. Mám tedy rád příšery ve filmu, ale vůbec mi nevadilo, že tam nejsou....... prostě parádní pokoukání.

Válka Bohů (2011)

Bohové mohli být bohovatější, ale dobrá řežba s parádními efekty ten malý nedostatek bohovatosti, celkem vynahradila. Já se prostě pobavil a dokonce už po třetí.

Ben Hur (2010) (TV film)

Jak už bylo řečeno.... 3 hodiny parádní podívaná, děj super a prostě to stojí za to vidět. A taky užít pěkné nedělní odpoledne u telky. Rozhodně nebude nikdo litovat.

Jupiter vychází (2015)

Na to, že je film od tvůrců MATRIXe, tak malinko zklamání. Zápletka mohla být trochu rozvinutější a emotivnější. Prostředí je velmi pěkně propracované v každém detailu. To se jim opravdu povedlo, prostě bratři zabodovali. Některé triky a nápady jsou opět parádní a dokazují, že meze fantazie bratrů Wachowski, jsou skutečně posunuté mimo normy běžného člověka. Za což jim fandové sci-fi musíme poděkovat a těšit se na další kousek. Střih mohl dělat někdo komu se neklepe ruka. Vteřinové snímky mi lezly na nervy, ale koukat se na to dá a možná i dvakrát, protože spousty okamžiků nejde stihnout ani zaregistrovat. Natož si vychutnat detaily parádní grafiky.

Babovřesky 3 (2015)

Když to tady tak čtu......., tak některé recenzenty to, tak hrozně nezaujalo, ztrápilo, unudilo a urazilo, že měli velkou potřebu k tomu napsat půl stránky. Proto film shledávám zábavný, příjemný, oslovující, odpočinkový a vlastně takový, jaký jsem od Trošky zvyklý. Pobavil a rozhodně to stojí za jakékoliv komentáře.