Malý unavený Joe (1972)

Myslí, že lepší zábavu westernovou ještě nenatočili. Bambino a Joe Trinity tu budou furt.

Sudá a lichá (1978)

Sympaťáci, kteří nikdy neomrzí. Někdo se ztotožní více s Budem někdo více Terencem

I delitti del cuoco (2010) (seriál)

No jako vyloženě špatný to nebylo. Bud Spencer jako detektiv Carlo Benci. Bud Spencer ve své poslední roli v životě a aspoň tu mlátí jako v reklamě na banku BANCAJA.

Poslední skaut (1991)

Willis hláškuje jako o život a finální tanec ..... to bylo dobrý :D další sprostější super příjemný akčňák stále dobrého Bruce,

Fantomas (1964)

Klasika, která vypadá stále dobře i po 50 letech a humor rozhodně nezestárl. Není nad výkony Funese a Maraide ve Fantomasovi

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Tenhle díl na mě působí tak, že je ze všech dílů brán nejvážněji a to je dobře. Celá série je Krimi Komedie s hororovými prvky, ale tento díl se mi líbí nejvíce. Dříve jsem měl radši Fantomas se zlobí, ale teď už radši tenhle Scotland Yard. Kdo ví jak by to dopadlo, kdyby se natočil ten čtvrtý díl. Jean Marais se spolu s Louisem De Funesem na plátně pěkně doplňovali, ale jinak se nesnášeli, no to už všichni víme . Jsou zde památné scény, hlášky a ..... oběšenci :D Jako fanda Fantomase a Louise De Funese nemůžu dát méně jak 5 hvězd.