Plán útěku (2013)

Neskutečně jsem se bavil. Chci více jejich společných filmů.

Rychle a zběsile (2001)

Tuhle sérii jsem opravdu dlouho odkládal, protože jsem si myslel, že to nebude nic pro mě, ale pak mě napadlo zajít do kina na Fast 7 a ono mě to hodně chytlo a baví mě to. Podíval jsem se na všechny díly a do mojí síně oblíbených filmů a herců přibylo Fast and Furious, Vin Diesel ( I když to není jeho pravé jméno ale co už...), Paul Walker ( Odpočívej v pokoji ) a podle mého nástupce Velkého Arnieho stejně velký Dwayne Skála Johnson . Nemůžu se dočkat dalších dílů.

Houdini (2014) (TV film)

Dokonale vylíčený život největšího útěkáře všech dob .

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ano, možná už to příznivce závodů štve, že to není co to bývalo, ale za mě jedině dobře. Stali se z toho mladší Expendables a Vin Diesel je takový Barney Ross. Jason Statham mě tu neskutečně štval, že jsem mu na konci fakt přál ať mu Toretto roztrhá prdel, ale roli zvládl perfektně a sérii opět o něco pozvedl. Tyrese Gibson to je prostě cool týpek, The Rock tu působil tak trochu do počtu, ale v posledních scénách se z něho stal Arnold a už to jelo a Paul Walker a jeho rozloučení zahrálo na city. Jasně dějově to je slabší než minule a většina lidí na to šla jen jako na Poslední jízdu Paula Walkera, ale jinak James Wan jako rejža na jedničku a jako taková třešnička na dortu působí Pan Nikdo v podání Kurta Russela, kterej jim ukázal jak se dělaj akčnáky ze starý školy. Zkrátka zábavná, někdy až přehnaně, ale to k sérii patří show. A poznámka nakonec - od tohoto dílu už sérii potáhne jen jeden člověk , a tím je Vin Diesel, ale toho se asi bát nemusim, protože jsou tady ještě pořád Russel, The Rock a Statham. Viděl v kině. 90 %

Valiant (2005)

Jako malej jsem to miloval .

Dr. No (1962)

Kultovní první díl velké 50 ti leté ságy, který to všechno odstartoval. Sean Connery jako první Bond naprosto dokonalý, akční scény perfektní. Vše klape jak má. Jen ten Doctor No mi přišel trochu nesympatický .