• Pohádka

Rocky Balboa (2006)

"The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done!”...Rocky Balboa, boxer co boxoval srdcem...filmy s Rockym mě nadchly víc, než jsem vůbec čekala. Jednoduchý životní příběh, avšak plný ponaučení a motivace. Soundtrack jak jinak než geniální, stejně jako Sylvester Stallone v hlavní roli. Děkuji Rocky... zasloužíš si 5*.

Ant-Man a Wasp (2018)

No jakože cože?! Takhle dobrý Ant-man? Ste vůbec normální?? Fííha tak takhle hodně jsem se v kině už dlouho nezasmála. ( Možná tak v Deadpoolovi 2 ale tam jsem to čekala no nic :D) Jakože běhat v poloviční velikosti v obří mikině po škole jako takový malý roztomilý retard...fakt jako :DD to už jsem se musela hodně snažit zadržet ten můj velkolepý smích. Soundtrack super, ikdyž se mohl víc projevit...ale i tak totálně mega super úžasná marvelovka s úžasným Stanem Leem jako vždy a s wow podtitulkovou scénou....jako vždy :D Jednoduše: čekala jsem od toho málo....a dostalo se mi hodně. Ámen.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Film hodnotím pěti hvězdami. Velmi zvláštní styl pana režiséra se mi zpočátku zdál poněkud nepochopitelný. Rozhovory postav se jevily nezajímavé a zcela mimo věc, ale po několika minutách mi došlo, že právě to dělá ten film tak výjimečným a nakonec i vtipným. Skvělé obsazení, dokonalé herecké výkony a naprosto boží soundtrack. Takže zcela pochopitelně si tento skvost zaslouží právě toto hodnocení. Film je totiž tak prostý a dějově jednoduchý, že je až geniální. Děkuji za skvělý a výživný kulturní zážitek.

Solo: Star Wars Story (2018)

Film bych ohodnotila 4,5 kebabů z 5. Ale jelikož se daji koupit jenom v celku , tak 5*. Daenerys předvedla skvělý výkon, ovšem lepší by byl s blonďatýma vlasama. Solo sympaťák. Čůbaka stejný jak vždy. Konec se mi zdál mírně matoucí, ale po diskuzi se sympatickým sousedem z pravé strany jsem vše pochopila. Soundrack skvělý. Jediná větší chyba byla jemná nesrovnalost věků postav. Ámen.

Deadpool 2 (2018)

Deadpool 2 je film na který jsem se těšila už velmi dlouho a oprávněně 😍 Soundtrack - vynikající. Příběh - fantastický. Humor - nepřekonatelný. A vše to podtrhl ten šarmantní muž po mé levici. 5* Už aby byl další díl.