• Pohádka

Avengers: Endgame (2019)

brečim a miluju je.. tři hodiny se zdály jako jedna

Největší showman (2017)

Čekala jsem od filmu hodně, možná to byla ta chyba...nebo snad špatně zvolený film ve špatnou dobu? Písničky byly krásné, ale upustila bych od té popovosti a možná přidala nějaké ty minuty filmu navíc. Děj totiž pokulhával, a ikdyž to tady není stěžejní, začala jsem se už v půlce nudit. Show to byla velkolepá, avšak mým očím to nestačilo. Za perfektní obsazení přidávám plusové body.. 3*

Tajuplný ostrov (2005) (TV film)

Film by nebyl tak špatný, ale vzhledem k roku natočení si myslím, že by ta grafika mohla být na trochu slušnější úrovni. Dobrodružné, zajímavé, ale v dramatickém boji pavouka s lidmi se tomu můžete jen smát, nikoliv to brát vážně. Za mě dvě hvězdičky.

Aquaman (2018)

Velice povedené, jen dabing mi to trochu kazil a některé vtípky mi pak vyzněly poněkud trapně. Možná bych to s tím napodobením marvelovského stylu tolik nepřeháněla, to temné prostředí mi až tolik nevadilo. Ovšem Jason Momoa byl excelentní a proto: 4*

Bohemian Rhapsody (2018)

Vždycky jsem si přála jít na koncert Queenů. Netušila jsem, že se mi to někdy podaří. Dnes se to stalo. Freddie, darling, thank you from all my heart. 10*

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Luxusní odhalení další části příběhu, u kterého jsme se nemohli nudit..hudba J. N. Howarda opět nádherná, Johnnyho Deppa nejde nemilovat, žvížátka naprosto roškošná, mega zajímavé bylo viděla Nicolase Flamela ještě živého a Nagini ještě před proměnou... Druhý díl o něco vážnější než první, ale o to plnější a napínavější. Těším se na příště. 5*

Venom (2018)

Luxusní filmek s Venomem, který byl překvapivě přátelský a zároveň drsný týpek.. možná to bylo dabingem (ach) ale docela jsem se u toho zasmála.. jo a Eminemův soundtrack excelentní... příjemné 4* (hvězda dolů za cenzůůru)

Jan Palach (2018)

Film se skvělým soundtrackem, výkony herců a dobovým zpracováním. Jedna věc co mi trochu vadila je ten střih, jako bychom se na to vše dívali s jakýmsi odstupem a nevnikli přímo do děje. Byly tam velmi silné momenty, avšak mohly tvořit celý film.