Železná srdce (2014)

Tak jsem se těšil na nový válečný film a tak jsem se zklamal. Tenhle by neobstál ani jako epizoda v seriélu Bratrstvo neohrožených. Snad bylo záměrem ukázat, že na Tygry měli jen broky, snad že vojáci byli obyčejní lidé, ale že s jedním rozbitým tankem dokáží válčit s několika sty SS. A zase kecy o Bibli. Vyjma poslení čtvrtiny filmu bez akce. Asi jsem vidět nemusel. 30%

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Tak tohle je věc! Už první Sin city bylo fantastický, netušil jsem, že by ho pokračování mohlo trumfnout. A hle, ono se to povedlo. Fantastický Mickey Rourke, škoda jen, že už nebyl Michael Clark Duncan(toho člověka od Zelené míle žeru). Příběhy možná jednodušší, ale s větším spádem, prostě jízda na Střele. V poslední době určitě to nej, co jsem viděl. 90%

Bullet (2014)

Mám rád filmy s D.Trejem, není to sice ta pravá potrava pro myslitele, nicméně jso nabité zdravou nadsázkou a akcí, a pod vedením Roberta Rodrigueze povyšují žánr o dvě příčky výš a v každém případě BAVÍ. Tahle poslední věc, ač se tam někde mezi producenty také mihlo Rodriguezovo jméno, je pravý opak. Stokrát omleté průpovídky už po deseti minutách začínají unavovat, a hromada scén "to už jsem někde viděl" bez nějakých nápadů prostě NUDÍ!!! Spíše ze zvědavosti, jestli přeci jen aspoň na konci nepřekvapí jsem dokoukal-no a nic. Za mě zbytečný film-max 20%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Hodně dobrý, zrochu připomíná Neúplatné, ale samozřejmě jiná doba. Skvělý Josh Brolin, Ryan Gosling kupodivu mluví a je DOBRÝ, otravný Sean Penn s nasraným ksichtem, jak odkoukaným z horších rolí Gena Hackmana. Scénař trochu jako PC hra, ale film furt jede a až na pár malých zádrhelů, kdy se prostě musí projít povinnou snůškou silných gangsterských keců Mickeyho Cohena (hlavní zloduch) super. Od Rubena Fleischera po Zombielandu další pecka. 80%