The Last: Naruto the Movie (2014)

Myslím si, že pro ty který sledovaly anime naruta od úplného začátku a fandily Hinatě, že naruta klofne je to pomyslná tečka za celou serií naruto a naruto shippuuden (co ukáže Boruto to se ještě uvidí). Naruta sleduji už celou dekádu a stále mě naruto naplnuje pocitem dětského štestí a naivity jako na začátku. Po zhlednutí jsem byl přijemně potěšen, i přesto že místy se jednalo o čistý umělecký bahno velice dobře známé z nekonečných fillerů, tak mě naruto nezklamal a dávám díky nostalgickému nádech a hlavně díky suprovému hudebnímu doprovodu, který mě nepřestane překvapovat ani po 10 letech. Je tak dobrý, že se s ním mnohdy nemohou měřit ani filmové soundtracky velkých holywoodských blockbusterů, za film 5* za hudbu 50* :D :D Pozn. Co se týče děje nebudu tak kritický jako někteří, protože Naruto filmy mají děj vždy na hovno a totálně mimo příběh a tak velký, speciální a tak "hustokrutopřísný" rasengany jako ve filmu se v serialu nikdy neobjevý. Přesto to byla vždy příjemně strávená hodina a půl s mím hrdinou z dětství :D :D