Beyblade (2001) (seriál)

Seriál, které tvořil mé mládí a naučil mě vstávat v 5 hodin ráno. To mě nutí k zamyšlení: jak může být vůbec BeyBlade považován za jeden z nejhorších seriálu? Musíme se uvědomit, že seriál byl určen pro děti ! Nepotřebujete, aby seděla logika a vše do sebe zapadalo jako v Interstellaru, nepotřebujete ani perfektní scénář nebo filmové efekty. Potřebujete pestrost, humor a hlavně akci. Což podle mého BeyBlade plní na 100%.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Co jsem čekal? Rozhodně mnohem ménně než jsem dostal !! Děj šlape a má grády, vtipem se to jen hemží, postavy se střídají a doplňují. Přesně to co jste chtěli a za co jste si zaplatil lístky. A když už si říkáte, že je to v pytli a ten konec je fakt špatnej. Najednou BUM - dostaví se husí kůže a erekce ,tedy pokuď pozorujete Black Widow. Ovšem určitý typ publika si vystačí s Thorem :D. Potom zase zklamání a nevyhnutelná prohra. Najednou BUM a je to zase zpátky v rukou Avengers. Whedon plníí svou práci na 100% a já si nemůžu stěžovat ! ( Né, nepišu to v Severní Koreji) Doufám tedy, že jsem váš dostatečně popostrčil k návštěvě kina, protože tohle si prostě nemůžete nechat ujít !! PS: Vydržte na titulky a nikam neodcházejte. Potitulková scéna je perfektní :D