Nový svět (2005)

Od filmu jsem čekala trochu víc a ničím mě nezaujal...

Looper: Nájemný zabiják (2012) odpad!

Tak tohle byla fakt katastrofa. Nejdřív to tak nápaditě začalo a pak se tam objevilo to dítě a tím se to všechno zničilo. Nakonec byl film vážně divnej a vůbec se mi nelíbil. Jediné dobré bylo snad jen herecké obsazení, ale to je vše.

Zmizení (2013)

Připadá mi, že ve filmu nebyly některé jevy či události vysvětleny a občas jsem se divila, jak vůbec daná věc zapadala do děje.. Téma bylo super a jinak zpracování také bylo docela dobré.Občas byl film opravdu surový, ale to mu dodalo tu pravou šťávu.

Down the Line (2013)

Docela zajímavé téma, ale docela nezajímavě zpracované. Nejlepší záběry i hudba bylo vidět poslední minutu filmu, jinak nic moc.

Ti z Labského údolí (2013)

O pískovcovém lezení a o tvorbě cest jsem teda vůbec nic nevěděla a dokument opravdu skvěle ukázal, jak se to všechno dělá. Byly tam hezké záběry na lezce i na okolní krajinu a hudba byla také super :)

Autana (2012)

Tento film mě moc neoslovil, nějak mi do toho moc neseděly ty vizualizace, které se tam občas objevily i mimo zážitků spojených se šamanem. Co se mi opravdu líbilo, byli zrychlené záběry na okolní krajinu a výhledy z jeskyně.

The Empty Quarter (2013)

Také jsem viděla tu verzi 21 minut a musím říct, že se mi to moc líbilo. Kluci tam měli opravdu zajímavé poznámky a film mě vedl i k zamyšlení.

Tatry bez limitov (2012) odpad!

Film docela o ničem, adidas všude, kam se podívám, skoro žádný zajímavý záběry... a ještě jednou ten adidas, to bylo na tom to nejhorší!!! Když reklama, tak ale nemusí být tak přehnaná, ne?

Don Jon (2013)

No nevím, celou dobu člověk čeká, co z toho nakonec vyleze a vlastně čeká zbytečně, bylo to fakt divný...

Žena v kleci (2013)

Film mě opravdu zaujal, sice jsem si hlavní informace pospojovala mnohem dříve, než vyšetřovatelé, ale i přesto to bylo vážně zajímavé. Dobrý byl hlavně styl vyprávění děje.