Cosmopolis (2012)

Nedovedu si to vysvětlit, ale asi tou chladnou a odtažitou atmosférou si mě tenhle snímek získal. 75%

Babovřesky (2013) odpad!

Tyhle víc jak 2 hodiny života mi už nikdo nevrátí. 5%.

Nová generace (2018)

Mix Big Hero 6 a Já robot. Audiovizuální zpracování mě příjemně překvapilo a některé narážky jsou opravdu vtipné. 75%

Trainspotting (1996)

Klasika spadajicí do kategorie requiem za sen. Ponurá atmosféra světa kolem drog a pěkná ukázka i druhé strany. Soundtrack a herecké výkony na jedničku!

Solo: Star Wars Story (2018)

Po famózním Rogue One slabší počin. Všechno je takové nevýrazné, šedivé a až na pár vyjímek si člověk z tohoto filmu moc neodnese (nezapamatuje). 70%

Donnie Darko (2001)

Zbožňuji filmy s pořádným mindfuckem, který ještě navíc vygraduje v teorie fanoušků co a jak vlastně je, bylo, nebylo.... Mistrovské dílo, ve kterém vyniká mladičký Gyllenhaal. Ach a ten soundtrack. 95%

Joker (2019)

Masterpiece! Temný příběh Arthura v podle mě životní roli Joaquina Phoenixe je dechberoucí. Film by fungoval i samostatně bez univerza DC. Takhle je to ještě vyšpičkováno. Surovost a atmosféra Gothamu určitě bere inspiraci z Nolanové trilogie Batamana a to je jen dobře. Znáte tenhle? ... ťuk, ťuk ........ 90%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Prostě remake epizody IV a to mi nikdo nevymluví. Všechno je větší, efekty dechberoucí, hudba skvělá. Proč by ne - povedený restart.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Je to fajn, ale řadím to mezi ty slabší díly (epizoda I, II). Bohužel v této epizodě není tolik momentů, které si jasně budu vybavovat. 70% a pro mě nejlabší díl vůbec.