John Wick (2014)

Verbal to napsal perfektně. Absolutně slabý B film. Jedna až dvě hvězdy.

Dvojčata (1988)

Nechápu všechna negativní hodnocení. Pro mě nostalgie. Příjemný oddychový film na který se vždy rád podívám. Arnold není žádný herec ale o tom film není. Je to prostě pohodovka, kterou drží Danny De Vito. Tři a půl hvězdy.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Absolutně souhlasím s golfistou. Velmi dobrý film. Zajímavý a napínavý od začátku do konce. Také se člověk dozví něco z historie. Prostě se mi to líbilo a to nejsem fanoušek Toma Hankse. Za to se mi líbila francouzská herečka Audrey Tautou, která ve třiceti letech vyzrála v sexy brunetku a je považována za nástupkyni Sophie Marceauové. Nechápu negativní komentáře o režii nebo vizuální stránce filmu (POMO). Šifra mistra Leonarda není umělecký film, ale standartní hollywoodský blockbuster. Tři a půl hvězdičky.

M*A*S*H - Dostaňte mě odtud (1973) (epizoda)

Báječná epizoda. Psychiatr Freedman přijíždí znovu do tábora. Radar má problém s korejským simulantem. Freedman dávno pochopil že v MASHi nic moc nezmůže. Hraje s ostatními karty, pije gin a užívá si. Ale až do okamžiku než se pacient pokusí zabít idiota Franka za to, že ho chce poslat zpátky na frontu.

M*A*S*H - Žhavé rty a prázdná náruč (1973) (epizoda)

Major Houlihanová se ožrala jak prase a chce vypadnout z tábora. Dokonce nazvala Franka "Kuním ksichtem". Velmi dobrá epizoda druhé série.

Narcos: Mexiko - Legenda (2018) (epizoda)

Frajer 42 to nemohl okomentovat lépe. Také se těším na další sérii. Nicméně na originální Narcos to nemá.

Linka č. 657 (2015)

Film jsem si půjčil na Apple TV za 39,-. Důvodem byl herec Jeffrey Dean Morgan, který mě mile překvapil v roli Negana, super záporáka v seriálu Walking Dead. Slušně odvedená práce. De Niro hraje svůj standart. Je vidět, že bere cokoliv kvůli obrovským alimentům, co musí platit. Dá se to jednou vidět. Dva a půl hvězdičky.

Poslední kapitulace (1987) (TV film)

Blíží se konec 2.světové války. Část Němců se vzdala. Část Němců se vzdát odmítá. A jestli ano, tak pouze Američanům ze strachu před Sovětskými lágry. Totálně nepřehledná inscenace, kde se divák úplně ztrácí. Za zmínku stojí obsazení Josefa Laufera v roli jednoho z amerických vojáků.