Živí mrtví - Na východ (2015) (epizoda)

Na této, totálně nelogické epizodě, je dobrý pouze úvod, kde vidíme Maggie a Glenna ve sprše. A podmanivá píseň Johnnyho Cashe. Jinak se to scénáristům vymklo z ruky. Už ať tahle série skončí.

Živí mrtví - Na jedné lodi (2015) (epizoda)

Po akční předchozí epizodě přichází opět nuda s fůrou feministických keců na začátku. Dvě hvězdičky.

Živí mrtví - Rozvázat uzly (2015) (epizoda)

Nové postavy. Nové události. Konečně se nám to začíná rozjíždět. Připomíná to Sedm statečných. Rick a jeho skupina jde zachránit bandu vesničanů co neumí bojovat a je vydírána. Jsem rád že se můžu těšit na další epizodu.

Živí mrtví - Příští svět (2015) (epizoda)

Desátá epizoda přinesla trochu oživení v podobě nové postavy Ježíše. Konečně jsme se dočkali milostné scény Tři hvězdičky..

Ve jménu vlasti - Muž v suterénu (2017) (epizoda)

Už to nestojí za nic. Po velmi dobré páté sérii totální nuda nuda a nuda. A navíc totálně nepravděpodobné. Carrie je sice šílená ale ne natolik, že by se stala advokátkou muslimů. Po tom co si prošla v Pákistánu ve čtvrté sérii. Tvůrci by měli dát více prostoru Dal Adarovi. Šedé eminenci CIA a jeho plánům na únos iránského vědce. Postava ztvárněná F.M. Abrahamem by měla být více využita jako v předchozích sériích.

Živí mrtví - Není úniku (2015) (epizoda)

Po slibném úvodu s motorkáři zase slabota a nelogičnost. Absolutně souhlasím s komentářem Necrotonguea.

Živí mrtví - Od začátku do konce (2015) (epizoda)

Zatím nejslabší epizoda šesté série. Nápad namaskovat se jako mrtváci tu už byl. Zdlouhavé, nudné a příliš filozofické. Konflikt mezi Carol a Morganem jestli zabít či nezabít dává této epizodě dvě hvězdičky.